Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daukstu pamatskolas direktore atstāj amatu 10

Daukstu pamatskolas direktore Edīte Kanaviņa iesniegusi atlūgumu, kā iemeslu minot citu darba piedāvājumu un nekonkretizējot, kāds tas ir. Šodien to izskatīja Gulbenes novada domes sēdē un nolēma akceptēt.

Pašvaldībā "Dzirkstele" uzzināja, ka E.Kanaviņa nolēmusi atstāt direktores amatu ar 31.augustu. "Ilgi apsverot, tāda ir Edītes pārliecība. Tas ir viņas ilgu pārdomu rezultāts," sēdē komentēja domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.  

Pati E.Kanaviņa domes sēdē nepiedalījās. "Dzirkstelei" viņa skaidroja, ka aiziešana no direktores darba Daukstu pamatskolā ir lēmums, kas saistīts par pārmaiņām karjerā. Tas nekādā gadījumā neliecinot, ka Daukstēs skolas pastāvēšana būtu apdraudēta.

 

"Turu pie vārda, ka ir solīts - līdz 2012.gadam Daukstu pamatskola pastāvēs bez pārskatīšanas," saka E.Kanaviņa.

 

Viņa pati arī turpmāk strādāšot kā vēstures skolotāja Daukstu pamatskolā, vienlaikus strādājot arī Gulbenes valsts ģimnāzijā par direktores vietniece metodiskajā darbā.

 

"Eju atpakaļ uz ģimnāziju," saka E.Kanaviņa, liekot saprast, ka jau agrāk strādājusi tieši šajā skolā.

 

Gulbenes novada domes izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķels "Dzirksteli" informē, ka jautājumu jaunu Daukstu pamatskolas direktoru izlems novada dome tuvākajā laikā. Vai jauns direktors tiks iecelts amatā vai arī tiks rīkots konkurss uz šo amatu, tas vēl neesot izlemts.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Tieši tā, jo uz plika patriotisma ģimeni nepabarosi. Domāju, ka direktorei šī nebija viegla izvēle. A ar kādām tiesībām mēs te tagad apspriežam normāla cilvēka izvēli? Toč esam kārtīgs skauģu bars ar interneta pieslēgumu!

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 19:43

Katrs meklē kur labāk.Nu paskatīsimies realitātei acīs-lauki iznīkst.Ja nav bērnu,tad priekškam skola???Direktorei būtu muļķīgi palaist garām piedāvājumu,ja perspektīva drūma-nu nebūs pēc pāra gadiem tās skolas.

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 19:32

Gulbenes novada (īpaši pilsētas) cilvēki neprot domāt pozitīvi!!!!! Palasiet komentārus pēc jebkura raksta, par Dzirksteles forumu nerunājot... Ļaunums, skaudība, nenovīdība un citas, ne tās labākās, īpašības lien pa visām vīlītēm ārā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bet pateikt otram ko labu, uzmundrināt, atbalstīt, to mēs esam aizmirsuši..........

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 18:47

Skumji lasīt, kā skolas cīnās par izdzīvošanu. Viena otrai gāž dubļus. Īstenībā katra skola ir pelnījusi pastāvēt. neticu, ka ir skola kurā viss ir tikai slikti. katrai skolai kāds trūkums un savi plusi.Arī ģimnāzijai u.t.t. Domāju, ka kombinātiem nav tās auras. Un domāju, jo vairāk skolu, jo vairāk cilvēkiem ir darbs. Jau tā ir tik grūti! Domāsim pozitīvāk!

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 17:50

Jūrnieks

Kā visi bēg no slīkstoša kuģa! Likās, ka direktore savā dzimtajā skolā ir iekšā ar visām saknēm, bet izrādās tikai ar spuriņām...sākums bija labs, kur palika cīņas gars? Tā pamazām aizies visas mazās lauku skoliņas, žēl! Kombinātos nav tās sirsnības attiecībās vienam pret otru, arī salidojumos. Mazo skolu salidojumi ir vienmēr mīļāki. Tagad, asinskārie karjeristi saturieties, amats brīvs!

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 15:49

bijusī daukstēniete

Jā, naudas ir ieguldīts daudz, par to pārliecinājos skolas salidojumā... Un saku pagasta pārvaldei par to milzīgu paldies, ka ciemata centrā nestāv grausts, kuram bailes garām iet. Un, ja jau tie bērni brauc uz to skolu, un vecāki viņus ved, tad,acīmredzot, viņi tur jūtas labi, un nrgrib neko mainīt, ar varu jau nevienu nevelk...
Un runājot par novada naudu- ai, ai, ai, cik daudz tās tiek izlietots vēl stipri nelietderīgāk...
Tad vēl- man ir ļoti liela nojausma, kuri ir tie cilvēki, kas vienmēr cenšas pār Daukstu skolu izgāzt pa samazgu spainim, bet ziniet, mīļie(mīļās)- nevajag spļaut akā, no kuras esat dzērušas, un , kas zin- varbūt vēl nāksies dzert...
Veismīgu jauno mācību gadu visam Daukstes pamatskolas kolektīvam!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 10:20

Visās skolās vecāki bērnus atved uz skolu....:):):)

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 10:02

bijušais

Jā tādu piķi ieguldija, autobuss pirms maršuta autobusa reisa aizved un atved visus, Daukstu deputāti turpiniet gremdēt novadu ar savu tuvredzību. (elitāra skola kur bērnus vecaki atved uz skolu)

pirms 8 gadiem, 2010.08.26 23:40

Vietējās ziņas