Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvā Ziemassvētku brīnumu 50 ģimenēm 11

Gulbenes Rotarakta kluba jaunieši jau vairākus gadus pēc kārtas Ziemassvētkus sagaida, dāvājot Ziemassvētku brīnumu novada daudzbērnu ģimenēm.

“22. un 23.decembrī trīs Gulbenes pilsētas veikalos - “Elvi,” “Beta” un Skolas ielas veikalā “Maxima” - norisinājās akcija “Ziedo nieku - sagādā prieku,” kuras laikā aicinājām pircējus ziedot kādu lietu no sava groziņa, lai palīdzētu daudzbērnu ģimenēm. Ar gandarījumu varam paziņot, ka esam sagādājuši Ziemassvētku brīnumu vairāk nekā 50 novada ģimenēm!” saka kluba pārstāve Rūta Bokta.

24.decembrī vairākas „rūķu ekipāžas” devās ciemos pie ģimenēm un nogādāja sarūpētās dāvanas. Šogad “rūķu” ceļi veda ne tikai pie ģimenēm Gulbenes pilsētas teritorijā, viņi devās arī uz pagastiem. Apciemoti tika arī Stāmerienas, Stradu, Jaungulbenes, Daukstu, Beļavas, Lejasciema, Litenes, Lizuma, Rankas, Galgauskas, Druvienas pagasti.

“Šogad pieteicās vairāki cilvēki, kas vēlējās ziedot gan rotaļlietas, gan drēbes un dažādas ikdienā nepieciešamas lietas. Milzīgs paldies visiem tiem, kas kārtoja savus skapjus un lielos maisos jau bija sagatavojuši drēbes un rotaļlietas, no kurām bērni jau izauguši. Vislielākais paldies jāsaka visiem ziedotājiem, kas pat vairākas reizes ziedoja pirkumus no sava groziņa!” saka R.Bokta. Viņa pateicas arī visiem brīvprātīgajiem jauniešiem, kas ar lielu degsmi un enerģiju metās iekšā darbos.

“Nav iespējams visiem pateikties, jo šogad mēs izjutām tiešām ļoti lielu atbalstu! Paldies Gulbenes vidusskolai, Gulbenes 2.vidusskolai un Gulbenes mākslas skolai par apsveikuma kartīšu zīmēšanu. Īpašu pateicību ir pelnījis arī Gulbenes Rotari klubs un tā prezidente Antra Sprudzāne, kas atbalstīja un bija kopā ar jauniešiem, kā arī palīdzēja izvadāt dāvanas. Personīgi sakām paldies Dzintrai Gailānei ar ģimeni, kas atļāva savā pirtī veidot “rūķu mitekli” un parūpējās arī par garšīgām vakariņām visiem strādniekiem. Paldies arī kluba jauniešu fantastiskajām ģimenēm, kas neatteica palīdzību un bija visu laiku domās kopā ar saviem bērniem! Visi kopā esam piedzīvojuši brīnišķīgus mirkļus. Ir patīkami apzināties, ka mums apkārt ir tik fantastiski un nesavtīgi cilvēki!”

Pievieno komentāru

Komentāri 11

****

Ne visas ğimenes kas tika pieteiktas dabuja dāvanas. Es biju pieteikusies bet neviens tā arī neatbrauca. Dažas ğimenes kurās vecāki strādā tika pie dāvanām, bet tās kuras knapinās netika. Kur loğika?!

pirms 4 gadiem, 2016.01.01 10:31

lija

Nu tad beidz čīkstēt un meklē darbu!!!Pieraduši tik lūgt un gaidīt!Jācīnās!Bet ja jau tiek pie datora un interneta,,,tad jau nav nabagi!!!

pirms 4 gadiem, 2016.01.04 19:37

Madara Umure

Jā, ne visām ģimenēm bija iespēja tikt tie Ziemassvētku paciņām - diemžēl, mēs protams centīsimies ar katru gadu ģimeņu skaitu palielināt, lai spētu iepriecināt aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes.
Ģimenes tiek izvēlētas pēc anketas apraksta, mēs diemžēl nevaram zināt katru ģimeni un viņas stāvokli, mēs vadāmies, pēc informācijas, kura mums ir sniegta, bet varu teikt droši, ka katru gadu, mēs cenšamies pilnveidot savu sistēmu, lai spētu sniegt dāvanas ģimenēm, kurām patiesi tas ir nepieciešams, šajā svētku laikā.

pirms 4 gadiem, 2016.01.23 11:53

Loģika

Sāc strādāt,tad arī tiksi pie dāvanām ...

pirms 4 gadiem, 2016.01.01 12:14

****

Man 3 mazi bērni un nav pie kā atstāt. Gudri rakstīt visi mākam bet nepadomā par realo situāciju!!

pirms 4 gadiem, 2016.01.01 12:46

nezinu

berni nenoka nerodas. vajag sakuma domat vai vares audzinat.

pirms 4 gadiem, 2016.01.01 14:52

Fifa

Tev nav vienīgajai bērni. Tam ir domāti bērnu dārzi . neviens tur nav apēsts. No gada vecuma ņem bērnu darzā.

pirms 4 gadiem, 2016.01.03 19:47

........

LIELS, LIELS PALDIES par cilvēku dāsnumu, dāvātprieku un jauko rūķu apciemojumu!
p.s. nesaprotu, kas tā par pieteikšanos??? Mūsu ģimeni rūķi Ziemassvētkos atceras jau vairākus gadus, kaut arī mēs neesam maznodrošināta, bet vienkārši daudzbērnu ģimene.

pirms 4 gadiem, 2016.01.03 22:07

vecaks

runa jau ar iet par daudz bernu gimenem. liels paldies atbalstitajiem. tas irberniem prieks nevis vecakien.

pirms 4 gadiem, 2016.01.04 20:27

???

Kursh tad bij tas ruukis, rotarakta jaunieshi vai cilveeki kas ziedoja veikalos kaadu gardumu? kaa tur ir?

pirms 4 gadiem, 2016.01.04 09:17

Madara Umure

Savā ziņā ikviens, kurš piedalījās šajā akcija (ziedotāji, brīvprātīgie, Rotaract kluba jaunieši, skolas un ģimenes, kuras iesaistījās darbībās) ir kā rūķis, mēs visi kopā esam snieguši šo brīnišķo sajūtu mūsu novada bērniem un viņu ģimenēm.

pirms 4 gadiem, 2016.01.23 12:00

Vietējās ziņas