Dāvina īpašuma apdrošināšanas polises 1

Visām Gulbenes novada pirmsskolas izglītības iestādēm tiks piedāvāts parakstīt ar apdrošināšanas akciju sabiedrību BTA līgumus, lai saņemtu īpašuma apdrošināšanas polises. Par to informē Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls.

Īpašuma apdrošināšanas polises par kopējo apdrošināšanas summu 350 miljoni latu tiek dāvinātas visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm.


BTA sabiedrisko attiecību konsultante Jana Kralliša skaidro, ka katra bērnudārza kopējā apdrošināšanas summa ir individuāla. Tā tiek aprēķināta, ņemot vērā katra bērnudārza platību, proti, apdrošinājuma summa ir 444 lati par vienu kvadrātmetru. Turklāt līdz ar galveno ēku tiek apdrošinātas arī citas pirmsskolas izglītības iestādes ēkas, piemēram, veļas māja, ja tā atrodas atsevišķā ēkā.

 

Īpašuma apdrošināšanas polisē ir iekļauti dažādi riski - ārējie, piemēram, vēja, sniega radītie bojājumi un iekšējie riski, piemēram, stāvvadu vai instalāciju bojājumu sekas - kā arī virkne citu risku.
Šis dāvinājums ir nesavtīgs BTA ziedojums. Tas novadiem un bērnudārziem neuzliek nekādas papildu saistības ne polises darbības laikā, ne pēc tās termiņa beigām.

 

J.Kralliša "Dzirkstelei" norāda, ka īpašuma apdrošināšanas polises bērnudārziem tiek dāvinātas vienam gadam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Laime

Liels prieks par dāvanu bērnudārziem. Vai ko līdzīgu vētos veikt ar privātiem bērnudārziem? www.prosum.lv

pirms 11 gadiem, 2009.10.27 09:32

Vietējās ziņas