Dāvina slēpošanas inventāru 8

Šonedēļ Zemessardzes 25. Kājnieku bataljona komandieris Normunds Baranovs mūsu olimpietim slēpotājam Jānim Paipalam, kurš ir arī šī bataljona zemessargs, atbalstot viņa sportiskās gaitas, pasniedza slēpošanas inventāru.


Komandieris N.Baranovs stāstīja, ka pirms došanās uz Olimpiskajām spēlēm Sočos, Jānis tikās gan ar Zemessardzes, gan arī Nacionālo Bruņoto spēku komandieri, tad arī tika meklētas iespējas, kā atbalstīt Jāni.


“Ceram, ka šis kvalitatīvais slēpošanas inventārs Jānim palīdzēs uzlabot rezultātus. Vēlam, lai viņam izdodas sasniegt savus mērķus!” teica N.Baranovs.


Gan viņš, gan arī kaprālis Ingolfs Lūsis, kurš bataljonā ir atbildīgs par sportu, stāstīja, ka ar J.Paipala palīdzību mūsu bataljonam ir izdevies izcīnīt godalgotas vietas un kausus dažādās Nacionālo Bruņoto Spēku un Zemessardzes sporta sacensībās. Arī nupat pirms divām nedēļām Nacionālo Bruņoto Spēku krosa sacensībās mūsu bataljons, startējot arī J.Paipalam, kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu.


“Jānis, protams, ir profesionāls slēpotājs, taču viņam ir ļoti laba fiziskā sagatavotība un viņš var labi startēt arī citos sporta veidos. Viņš palīdz mums reklamēt ne tikai bataljonu, bet arī visu Zemessardzi kopumā,” teica N.Baranovs.


J.Paipala īpašumā nonāca divi slēpju pāri, nūjas, zābaki un rolleri. Viņš pateicās par rasto iespēju atbalstīt viņa sportiskās gaitas. Jānim šis inventārs būs ļoti noderīgs gan treniņprocesā, gan arī sacensībās.


“Man ir prieks, ka Zemessardze atbalsta sportistus!” teica Jānis. Viņš atklāja, ka arī šajā vasarā bija devies uz Zviedriju, kur gan strādāja, gan arī trenējās, cik bijis iespējams savienot ar darbu. “Mani šīs sezonas galvenie starti būs Pasaules čempionāts, kas notiks Zviedrijā, un Latvijas olimpiāde. Latvijas olimpiādē līdz šim vēl neesmu izcīnījis zelta medaļu, ceru, ka tas izdosies šogad. Runājot par Pasaules čempionātu – trenējos tik, cik cik ir iespējams un cik ļauj līdzekļi, tad arī redzēs, kādi būs rezultāti. Protams, noteikti piedalīšos arī Bruņoto Spēku un Zemessardzes sacensībās. Tagad atkal aktīvi centīšos iesaistīties arī Zemessardzes organizētajās mācībās,” saka J.Paipals.


Zemessardzē viņš ir iesaistījis 2010.gadā, pirms tam darbojies Jaunsardzē. J.Paipala rotas komandieris virsleitnants Elmārs Jermacāns priecājas, ka Jāni aizrauj ne tikai sports, bet arī militārais dienests un iespēju robežās viņš cenšas apvienot šīs abas nodarbes.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

barans

Uzvārds visu izsaka.Uzdāviniet sportistam dāvanu karti vai naudu-viņš pats zinās kādu sporta inventāru vislābāk iegādāties.

pirms 6 gadiem, 2014.10.11 06:25

uvars

Dāvanu karti jā bet naudu gan nē izstērēs kur nevaidzētu!!!

pirms 6 gadiem, 2014.10.11 15:38

tirgus bāba

Sapirksies dārgās paipalu olas,bet var tak ēst lētākās vistu.

pirms 6 gadiem, 2014.10.11 16:00

4444444444444

Davinataji vaita nau neviena kam reali nodretu slepes ka davana vai tikai dibenlaizham

pirms 6 gadiem, 2014.10.11 23:22

kas ir to dāvina

Viņam to slēpju pilna māja un garāža,un vēl daudz krutākas.Uzdāviniet tās slēpes kādam jaunajam sportistam,Paipalam vairs nav nekādu perspektīvu .

pirms 6 gadiem, 2014.10.12 07:27

Pēteris

Tad jautājums no kuriens viņam līdzekļi vēl krutākām slēpēm un pilna garāža ja viņš cik zināms nekur nestrādā!!!

pirms 6 gadiem, 2014.10.12 13:06

Vietējās ziņas