Deg kūla, pirts, dzīvoklis

Pagājušajā nedēļā kūla degusi mazākās un lielākās platībās. To dzēsuši gan ugunsdzēsēji, gan paši iedzīvotāji. Par to informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Inta Šaboha.

Lielākie kūlas ugunsgrēki bijuši Beļavas un Rankas pagastā, kur sausā zāle degusi vairākkārt. Kūla dega arī pilsētā, Nākotnes un Litenes ielā, attiecīgi 2500 un 2000 kvadrātmetru platībā. Stradu pagastā kūla degusi 5000 kvadrātmetru platībā.

Savukārt trešdien vakarpusē tika saņemts izsaukums uz Stāmerienas pagastu, kur dega pirts 20 kvadrātmetru platībā.

Ceturtdien vēlu vakarā valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Gulbenē, Nākotnes ielā, daudzdzīvokļu mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikumu vietā, ugunsdzēsēji glābēji caur logu iekļuva 1.stāva dzīvoklī. Ugunsdzēsēji likvidēja ugunsgrēku, kurš, iespējams, izcēlies uz plīts atstāta ēdiena dēļ. Kopējā degšanas platība bija 4 kvadrātmetri, un ugunsgrēkā cietusī sieviete tika hospitalizēta.

Vakar, 23.martā, agri no rīta tika saņemts izsaukums uz ugunsgrēku Zvaigžņu ielā Gulbenē, kur dzīvojamajā mājā uz krāsns dega sadzīves mantas puskvadrātmetra platībā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas