Degvielai prasa vairāk naudas 15

Arī šajā mācību gadā Gulbenes novada skolu skolēni tiek vesti uz Balvu peldbaseinu.

Novada domes izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē Tehniskās nodaļas vadītājs, kā arī idejas par peldētapmācību autors Alvils Pētersons deputātus informēja, ka pagājušajā mācību gadā mācīties peldēt uz baseinu tika vesti 1. līdz 4.klašu skolēni, bet šajā mācību gadā tie varētu būt arī 5.klašu audzēkņi. Viņš arī norādīja, ka baseina izmaksas paliekot tādas pašas kā pērn - nedaudz vairāk kā 6000 latu, bet degvielai gan esot nepieciešams vairāk naudas.

 

"Pārvadājumi sadārdzinās, jo degviela ir kļuvusi dārgāka. Nākamā gada budžetā būtu nepieciešams ieplānot nevis 15 000 latu, bet gan 15 700 latu," norādīja A.Pētersons. Lēmuma projekts tiek virzīts tālāk izskatīšanai Finanšu komitejā.


Deputāts Valtis Krauklis vēlējās noskaidrot, cik bērnu tad ir iemācījušies peldēt un kāds ir bijis apmeklējums.


A.Pētersons skaidroja, ka šobrīd tādas statistikas, cik bērnu ir iemācījušies peldēt, neesot. Šī informācija tikšot sagatavota uz nākamo sēdi, kad deputāti par to tikšot informēti. Viņš arī uzsvēra, ka lielākais sasniegums esot tas, ka katrā grupā bija bērni, kuri sākotnēji vispār nav gājuši ūdenī, tagad bailes esot pārvarētas un viņi peldot.


Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls uzsvēra, ka baseins parasti esot pilns ar bērniem, izņēmums bijis, piemēram, februāris, kad skolēni slimojuši. Ja arī esot brīvas vietas, tad braukt uz baseinu tiekot piedāvāts arī vecāko klašu skolēniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

učeskovijs

..kā beigās sadalās nauda, dievs viņu zin......KNABS jau sāk Balvos interesēties..kur tā naudiņa paliek!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 09:55

Komentārs

Kontrole izmaksas sadārdzinās,komisija,kurai ir jamaksā alga(ne jau iztikas minimums)Galvenais,lai bērniem labi!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.22 16:20

Vēlētājs

Tuvojas vēlēšanas, jāmēģina tak pēc iespējas vairāk piestrādāt "labie darbi", lai atkal tiktu siltās vietiņās...

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 20:42

kukū

Būtu jauki, ja nokotrolētu, kas baseinā notiek. Esmu uzklausījusi mammu viedokļus, kas māk peldēt, tie peldot, kuri nemāk, tie salstot, trenneri neklausot.... Var jau būt ka saasinātas mammu emocijas..... Bet kā ir patiesībā - Cik ir iemācījušies peldēt, tieši pateicoties šai naudas izmešanai?

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 19:32

St5aros arī bija beldbaseins kuru tikai vajadzētu palabot,bet nē Sandrs ar Blūmu to pārdeva un tagad stāv kā biedēklis ,nekā vest uz Balviem,labāk šim kas neko nedara Staros Atsavināt,jo sienas un viss pāre'jais jauir.,tomēr būtu savā rajonā.Padomājiet gan??????

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 18:42

St5aros arī bija beldbaseins kuru tikai vajadzētu palabot,bet nē Sandrs ar Blūmu to pārdeva un tagad stāv kā biedēklis ,nekā vest uz Balviem,labāk šim kas neko nedara Staros Atsavināt,jo sienas un viss pāre'jais jauir.,tomēr būtu savā rajonā.Padomājiet gan??????

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 18:41

Ehh!!??

Ko ar to domaja Alvils Petersons? Vai nevar vienreiz uzcelt skaistu un modernu peldbaseinu, kura butu pardomata par visam vecuma grupam? Vienreiz beidziet zagt ES naudu un izmantojiet to lietderigi prieks iedzivotaju labklajibai, nevis sev. Var izsecinat, ka Gulbenes novada dome ir paklauta Balvu novada domei. Tas ir acimredzami! Insekti dome. Vairak nekas.

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 15:12

cits virsraksts

Arī šajā mācību gadā skolēni apmeklēs peldbaseinu.

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 15:06

+++

Gulbenei vajag pasiem savu baseinu, ir loti daudz gribetaju kas grib peldet gan aukstajos gada laikos kad vel nau peldesanas sezona, bet daudziem nau tadas iepejas aizbraukt kautkur talak uz baseinu...Ir loti daudz bernu un pensionaru kuriem ir arstu noradits noteikums vismaz reizi nedela vai menesi atrasties udeni un peldet bet saja skaita ir tadi cilveki kuriem nau tik daudz lidzeklu lai braukat apkart uz baseiniem, es ari esu viena no siem cilvekiem kuriem ir vismaz menesi reizi jatrodas udeni un japel man katru menesi sanak braukt Valmieras baseinu vai uz Balviem tomer ari barukasana sanak diezgan dargi...Ja musu pilseta butu basens tad ari berni nubutu javeda kutkur citur...Pec manam domam mes varam atlauties uzcelt pieklajigu baseinu seu un savai nakotnei, musu berni ari butu laimigaki ja pa brivdienam tepat Gulbene varetu aiziet papeldet ari musu jaunatnei butu kau vismaz mazu dalu sava briva laika butu kur pavadit.

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 13:57

gulbenietis

es domāju, ka vēl lētāk būtu sapirkt temperatūras un ūdens izturīgos hidrotērpus un lai te pat pa krustalīci plunčājas.

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 13:55

mamma

tas ir ļoti labi,ka arī šajā mācību gadā bērni tiks vesti uz baseinu. Mani abi bērni ar prieku un nepacietību gaida šo notikumu. Pateicoties šiem braucieniem, viņi ir iemācījušies peldēt. kamēr mums uz vietas nav šādu iespēju, ši lieta ir apsveicama un vajadzīga un nauda netiek tērēta veltīgi, bet ieguldīta mūsu bērnos.

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 13:12

!

Gulbenes baseins ir privāts! Kādi vēl līdzekļi remontam? Cits jautājums, ka ēku izsolē vajadzēja pirkt pilsētai, nevis jokeram......

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 11:53

Masaļskis

vai nebūtu lētāk Gulbenē uzbūvēt jaunu pieklājīgu un modernu baseinu tomēr iedzīvotāju ir ap 9000 Ls

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 11:47

Komentārs

Tas ir labi-bērni peld,izmaksas aug...,bet Gulbenes baseins drīz būs drupās pārvērties.15700-ļoti labs remonts Gulbenes baseinā un bērni nebutu nekur jāved,viss uz vietas,bet kā vienmēr visu vajag pārdot-turklāt par sviestmaizi.Apdomājiet, jel, ko dariet!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.21 10:59

Vietējās ziņas