Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Delna" ar ģimnāzijas jauniešiem runās par demokrātiju

Biedrība "Sabiedrība par atklātību - Delna" šajā nedēļā viesosies sešās Latvijas vidusskolās. Rīt, 19.oktobrī, tā cviemosies Gulbenes novada valsts ģimnāzijā. Par to informē "Delna" Jauniešu projektu koordinatore Evija Goluba.

Nodarbībās ar jauniešiem "Delna" runās par demokrātiju - ko jaunieši var darīt, lai veicinātu demokrātiju un tiesiskumu, kādu ietekmi uz demokrātiju atstāj korupcija un kā to mazināt? Jauniešu izglītošanas programmā plānots apmeklēt 20 Latvijas vidusskolas.  

E.Goluba norāda, ka nodarbību cikla mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību vietējo kopienu dzīvē un pašvaldības darba uzlabošanā, veicinot pašvaldības darbības atklātību un atsaucību vietējo iedzīvotāju vajadzībām. Sabiedriskās domas aptaujās jaunieši ir viena no apātiskākajām un apolitiskākajām sabiedrības grupām, tādēļ īpaši svarīgi, ka jaunieši diskutē par pilsonisko līdzdalību un korupcijas novēršanas nozīmi demokrātijas stiprināšanā.

 

 

Pasākums notiek sadarbībā ar Nīderlandes Karalistes vēstniecību, F.Eberta fondu, Eiropas Komisijas pārstāvniecibu Latvijā, Eiropas Parlamenta informācijas biroju Latvijā un Atvērtās sabiedrības institūtu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas