Delnas konkursā "Jaunieši var!" uzvar arī Gulbenes jauniešu projekts

Noslēdzies projektu konkurss jaunatnes organizācijām "Jaunieši var!", kura mērķis ir veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību pašvaldību darbā. Delnas izsludinātā projektu konkursa rezultātā no 22 pretendentiem atbalstu guva četri projekti - tie tiks īstenoti Gulbenes, Beverīnas, Priekules un Dobeles novadā.

"Biedrība "52 Franki" Gulbenē īstenos projektu "Doma 3000", kā mērķis ir iniciēt Gulbenes novada domes un novada deputātu darba kārtībā biežāk iekļaut jautājumus, kas saistīti ar novada ilgtspēju un šajā dialogā regulāri iekļaut arī jauniešus kā nozīmīgu sabiedrības grupu, lai attīstības virzieni mijiedarbotos ar jauniešu nākotnes iecerēm," informē auniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programmas vadītāja Laura Kornete.

 

Delnas īstenotās Jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programmas ietvaros no 2011.gada 3.marta līdz 15.aprīlim jaunieši bija aicināti iesniegt projektu pieteikumus konkursā "Jaunieši var!". Projektu konkurss tiek rīkots jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā tajā tika saņemti 15 pieteikumi, no kuriem atbalstīti un īstenoti projekti Vaiņodē, Saldū, Liepājā un Mārupē. Projektu īstenotājiem Delnas eksperti sniedz konsultatīvu atbalstu.

 

Jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programmas galvenais atbalstītājs ir Nīderlandes vēstniecība Latvijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas