Demolētāji tiks atrasti un sodīti 9

“Cik ilgi vēl nedarbosies luksofori O.Kalpaka un Ābeļu ielas krustojumā? Un kas noticis ar luksoforu Blaumaņa ielā pie veikala “Supernetto?” redakcijai vaicā lasītāji.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pērnā gada novembra sākumā O.Kalpaka un Ābeļu ielas krustojumā kādas automašīnas vadītājs uzbraucis priekšā stāvošai automašīnai. Pēc šīs sadursmes automašīna uzbraukusi uz ietves un ietriekusies luksoforā. Negadījumā tika bojātas automašīnas un nolauzts luksofors.

Pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis saka, ka tuvākajā laikā luksofors tiks atjaunots, jo nepieciešamās rezerves daļas, kas tika pasūtītas, ir atvestas.


Iedzīvotāji arī ziņo, ka kārtējo reizi ir problēmas ar luksoforu pie veikala “Supernetto”, jo vienā pusē nav iespējams nospiest rokas slēdzi, lai luksoforā iedegtos kustību atļaujošais signāls. Šis ir vienīgais luksofors Gulbenē, kuru ar rokas slēdzi iedarbina paši gājēji, ja vēlas šķērsot ielu. “Dzirkstele” jau ir rakstījusi, ka diemžēl tas ir cietis pietiekami bieži.


Kad J.Naglis pārliecinājies par situāciju uz vietas, viņš pauž dusmas. Izrādās, ka kārtējo reizi pilsētā darbojušies vandaļi.


“”Slēdzis ir sasists. Ar “Dzirksteles” starpniecību vēlos “nodot sveicienu” tiem, kas to izdarīja, tiem, kas demolē pilsētu! Agri vai vēlu vainīgie tiks dabūti rokā, un tad žēlastības nebūs! Ir uzbūvēta jauna iela! Vai tiešām nav kauns šādi rīkoties?! Vai patiešām nerūp sava pilsēta? Nepaiet neviena sestdiena vai svētdiena, kad pilsētā netiktu kaut kas sasists vai izdemolēts. Piemēram, naktī no 2. uz 3.janvāri autobusu pieturai pie slimnīcas tika izsists viens stikls, bet jau nākamajā naktī - otrs. Mēs meklēsim vainīgos rokā! Un lai pēc tam šo jauniešu vecāki nenāk un nelūdzas! Būs jāsamaksā par pastrādāto! Turpmāk tiks pieņemti visstingrākie mēri! Piedošanas nebūs!” uzsver pilsētas pārvaldes vadītājs.


Viņš stāsta, ka tagad būs jāpasūta jauns slēdzis, jo salabot šo vairs nav iespējams. “Man jāatvainojas iedzīvotājiem, bet pagaidām tas kādu laiku nestrādās,” norāda J.Naglis.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

vērotāja

Autovadītāji, gājēji šajās vietās ir jāpalaiž, atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem!!!!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 09:54

autobuss

Bet gājējiem pie gājēju pārejas ir jāpārliecinās vai tuvojošais transporta līdzeklis paspēs apstāties , nevis jālec uz ielas neskatoties ne palabi ne pakreisi !!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 15:09

brauceja

Starp citu uz kalpaka ielas pie gajeju parejas nav zimes ka tur ir gajeju pareja un lidz ar to gajeji nav jalaiz!!!

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 21:21

braucejai

1.21. gājēju pāreja — brauktuves daļa, kas apzīmēta ar 530. un 531.ceļa zīmi un (vai) 931.ceļa apzīmējumu un paredzēta gājēju pāriešanai pāri brauktuvei;

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 23:08

brauceja

Jus man pasakiet ka rikoties ja ir sasnidzis sniegs un gajeju pareju nevar redzet???????

pirms 7 gadiem, 2014.01.13 14:20

........

Jaa tikai jaapalaiz tur kur pie gaajeeju paarejas ir arii ziime gajeju parejas. Bet cilveeki iet paari un uzskata ka jaapalaiz pie visaam ziimeetajaam parejam. A ja vinas buutu apsnigusas ka es ka iebrauceejs varu zinat ka tur ir domata paareja. Vieteejie vienkaarsi zinadami palaiz.

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 10:28

...

Ir tādi sīkie kas pārskrien pāri ielai un tikai tad nospiež pogu,autovadītājiem ka muļķiem jāstāv pie tukšas pārejas.

pirms 7 gadiem, 2014.01.10 10:37

jurītis

Kad Gulbenē būs skaists stadions cik gadus var vilkt un nekas nenotiek lietas labā,!!!!!!???

pirms 7 gadiem, 2014.01.11 09:42

taisniba

piespiediet,lai maksā dennakts dzērtuvju ipašnieki

pirms 7 gadiem, 2014.01.11 15:29

Vietējās ziņas