Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Demonstrē labas angļu valodas prasmes 2

Pagājušā gada oktobrī pašvaldības aģentūra "Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" aicināja tūrisma uzņēmējus iesaistīties angļu valodas kursos.

Kursu laikā tūrisma uzņēmējiem tika dāvāta iespēja apgūt angļu sarunvalodu, īpašu uzmanību pievēršot arī specifiskiem tūrisma terminiem, lai uzņēmēji varētu komunicēt ar ārvalstu viesiem, piedāvājot sava uzņēmuma pakalpojumus, kā arī iepazīstinot viņus ar novada apskates objektiem.

 

Šonedēļ mācības beidzās un kursu dalībnieki saņēma sertifikātus. Kopumā sertifikātus saņēma deviņi mūsu novada tūrisma uzņēmēji. Visus šos četrus mēnešus viņus mācīja pasniedzējs Oskars Aizups no Alūksnes.

 

Pirms sertifikātu saņemšanas tūrisma uzņēmēji tika aicināti klātesošajiem angļu valodā pastāstīt par sevi un savu darbības jomu. Kursanti bija sagatavojuši interesantus stāstus un demonstrēja pietiekami labas angļu valodas prasmes. Jāpiebilst, ka vairākiem kursu dalībniekiem līdz šim nebija bijusi pilnīgi nekāda saskarsme ar angļu valodu, bija arī tādi, kuri iepriekš bija apguvuši tikai vācu valodu, taču kopā ar pasniedzēju iegūtas labas pamatzināšanas.

 

Kā atzina aģentūras direktore I.Kovtuņenko, viņa bijusi pārsteigta par to, ka cilvēks, kurš līdz šim it nemaz nav zinājis angļu valodu, četru mēnešu laikā var iemācīties tik daudz. Kursu dalībnieki atzina, ka viņiem noteikti noderēs iegūtās zināšanas, protams, pašiem jāturpina mācīties un atsvaidzināt šīs zināšanas, lai varētu komunicēt ar ārvalstu tūristiem.

 

I.Kovtuņenko atklāja, ka martā aģentūra tūrisma uzņēmējus aicinās piedalīties kursos, kuros tiks mācīta lietišķā etiķete.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Cerams, ka kvalitatīvi iemācīja angļu valodu. Prieks par to, ka vispār eksistē šādi kursi.

pirms 6 gadiem, 2013.02.23 10:21

Vietējās ziņas