Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti atbalsta vairākus projektus 3

Deputāti Gulbenes novada domes kārtējā sēdē bez īpašām diskusijām atbalstīja vairāku projektu pieteikumu izstrādi un iesniegšanu biedrības "Sateka" atklātā projektu konkursā.

Ir iecere, realizējot projektu par Gulbenes sporta centra distanču slēpošanas - biatlona bāzes būvniecību un rekonstrukciju, iegādāties sporta inventāru un veikt aktīvās atpūtas mājas būvniecību.

 

Savukārt Gulbenes novada bibliotēkās ir vajadzība nomainīt datortehniku. Arī jauniešu centrs "Bāze" vēlas iesniegt biedrībai "Sateka" projektu. "Bāze" vēlas sakārtot āra teritoriju, un uzstādīt basketbola grozus.

 

Deputāte Ilze Mezīte gan šaubījās par šā projekta lietderību, jo netālu no jauniešu centra ir pilsētas stadions, kurā jauniešiem ir iespēja sportot. Savukārt pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns norādīja, ka tas ir tikai pozitīvi, ja pilsētā ir vēl kāda vieta, uz kurieni jaunieši var aiziet, nevis klaiņot pa pilsētu. Savukārt novada domes Informācijas nodaļas vadītāja Guna Švika uzsvēra, ka projektā lielākais uzsvars tiek likt tieši uz teritorijas labiekārtošanu.

 

Savukārt Stāķu pamatskolā ir iecerēta aktu zāles vienkāršota renovācija, Līgo kultūras namā - telpu labiekārtošana, kā arī skaņas un gaismas aparatūras iegāde.


Deputāti atbalstīja arī projekta "Krāsainais dzīpars Beļavai" iesniegšanu atklātā projektu konkursā "Lauku attīstības programmas 2007. - 2013.gadam pasākuma "Vietējās attīstības stratēģijas" ietvaros apstiprinātās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai, kā arī K.Valdemāra pamatskolas ieceri atjaunot sporta laukumu. Tāpat novada domes sēdē tika izskatīti vairāki iesniegumi ar lūgumu atbalstīt tautas tērpu iegādi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

2nite

Basketbola laukumu derētu gan vēl kādu, bieži vien gadās, ka vasarā visi ir aizņemti gan stadionā, gan pie sporta centra.

pirms 8 gadiem, 2011.06.04 11:56

Vietējās ziņas