Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Deputāti uzklausa priekšlikumu 1

Gulbenes novada domes sēdē 30.jūnijā deputāti noklausījās SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" valdes locekļa Toma Altberga sniegto informāciju.

Izskanēja priekšlikums pašvaldībai iesaistīties nodibinājumā "Vidzemes bānīša parks", kurš būtu saimnieks visam kustamajam un nekustamajam īpašumam, kuru izmanto bānītis. Turklāt nodibinājums būtu tiesīgs iesaistīties projektos, tostarp tādos, kad domāti tūristu piesaistei, pretendējot uz Eiropas fondu finansējumu.  

Nevalstiskā organizācija būtu saimniece akciju sabiedrības "Latvijas dzelzceļš" īpašumiem, jo sarunās ar šā uzņēmuma pārstāvjiem ir noskaidrojies, ka "Latvijas dzelzceļš" ir gatavs bānītim nepieciešamos īpašumus "ieguldīt" nodibinājumā "Vidzemes bānīša parks". Akciju sabiedrība "Latvijas dzelzceļš" šobrīd ir šaursliežu ceļa un vairāku ēku īpašniece. Turpretim uzņēmumam "Gulbenes - Alūksnes bānītis" "Latvijas dzelzceļš" nedrīkst nodot neko, to liedz darīt juridiskas nianses.

 

T.Altbergs piebilda, ka daudzi nekustamie un kustamie īpašumi, kurus izmanto bānītis, pieder ne vienam vien īpašniekam. "Šādā situācijā strādāt un domāt par attīstību ir ļoti grūti," viņš atzina.

 

SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" šogad svinēs 10 gadu jubileju. Uzņēmums regulāri organizē kustību šaursliežu dzelzceļā, izmantojot valsts dotāciju pasažieru pārvadājumiem.

 

"Mums ir sertifikāts, licence, tehniskie darbinieki," piebilda T.Altbergs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pasažieris

Vai tad nav informācijas ko domā par šo lietu deputāti?

pirms 8 gadiem, 2011.07.06 22:23

Vietējās ziņas