Deputāti vadībai sadala pienākumus 8

Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam individuālā lietošanā tiek nodota automašīna “Volvo XC60”, nosakot nobraukuma limitu līdz 3500 kilometriem mēnesī, kā arī degvielas patēriņu 7,5 litri uz 100 kilometriem vasaras sezonā (no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim) un 8,25 litri uz 100 kilometriem ziemas sezonā (no 1.novembra līdz nākamā gada 31.martam).

Par to vakar, 5.aprīlī, ārkārtas sēdē vienojās 12 deputāti. Uz novada domes sēdi nebija ieradušies un līdz ar to nebalsoja deputāti Andris Vējiņš, Mārtiņš Bogdans, Edīte Kanaviņa, Ieva Grīnšteine, Normunds Mazūrs.

Novada domes priekšsēdētāja vietniekam Andim Caunītim individuālā lietošanā tiek nodota automašīna “Opel Astra Notchback” ar nobraukuma limitu līdz 2900 kilometriem mēnesī un degvielas patēriņa normu 6,2 litri uz 100 kilometriem vasaras sezonā un 6,8 litri uz 100 kilometriem ziemas sezonā. Abu automašīnu stāvvieta ārpus darba laika un darba pienākumu izpildes ir noteikta pie novada domes administratīvās ēkas Gulbenē, Ābeļu ielā 2. 

Pašvaldības intereses turpmāk četrās kapitālsabiedrībās – SIA “Gulbenes nami”, SIA “Alba”, SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” un SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”- pārstāvēs N.Audzišs. A.Caunītis pašvaldību pārstāvēs divās citās kapitālsabiedrībās – SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “AP Kaudzītes”.

Domes sēdē tika arī nolemts, ka N.Audzišs pārstāvēs novada pašvaldību biedrībā “Reģionālo attīstības centru apvienība”. Vēl viņu apstiprināja darbam Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomē. Gan N.Audzišs, gan A.Caunītis tika pilnvaroti izsniegt izziņas gadījumos, kad pašvaldība atsakās izmantot savas likumīgās pirmpirkuma tiesības, ja atsavināmais nekustamais īpašums nav nepieciešams pašvaldības funkciju veikšanai. Abas minētās amatpersonas arī tika pilnvarotas izsniegt zemes ierīcības projekta izstrādes nosacījumus. Tāpat tika akceptēts, ka turpmāk Gulbenes sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisiju vadīs N.Audzišs.

“Vai taisnība, ka Gulbenes novada domes jaunā vadība darbu sākusi ar algu palielināšanu sev pašiem?” šādu jautājumu “Dzirkstelei” uzdevusi kāda gulbeniete.

29.marta Gulbenes novada domes ārkārtas sēdē tika apstiprināts mēnešalgas apmērs domes priekšsēdētājam Normundam Audzišam – 2465 eiro un viņa vietniekam Andim Caunītim – 2208 eiro līdz nodokļu nomaksai.

Sēdes laikā A.Caunītis skaidroja – novada domē ir izveidojusies prakse apstiprināt atalgojumu nevis konkrētajam amatam, bet gan konkrētajam cilvēkam, kas šo amatu pilda. Tikai tāpēc, pārvēlot domes vadību, no jauna bija jāapstiprina arī amatpersonu algas. A.Caunītis aicināja deputātus domes sēdē izteikties šajā jautājumā un piedāvāt iespējamos grozījumus, taču iebildumu nebija. Deputāti atbalstīja, lai N.Audzišs un A.Caunītis saņemtu tādas pašas algas, kādas pirms viņiem jau ar šā gada 1.janvāri saņēmuši iepriekšējie vadības amatu pildītāji – A.Vējiņš un M.Bogdans. Par viņu mēnešalgu apmēru tika lemts 2017.gada 28.decembra domes sēdē. A.Vējiņa alga tajā brīdī tika paaugstināta par 117 eiro, M.Bogdana alga – par 106 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

anna

Velu veiksmi jaunajā amatā,bet tik mazam novadam,ar tik maz iedzīvotājiem,domāju,ka algas ir par lielu.

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 10:17

Bagātnieks

Lai tak saņem. Nezināji, ka trūcīgiem cilvēkiem vairāk vajag.....?

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 11:46

juris

priecājos, ka izdeklarējos no Gulbenes novada, nejūtu nekādu atbalstu, kā iedzīvotājs un lielu nodokļu maksātājs.

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 14:34

juri

diezgan loģiski, ja izdeklarējies, tad nejūti. Un tur, kur piedeklarējies, Tevi sagaidīja ar ziediem?

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 18:16

nemāki lasīt?

viņš raksta, ka, lai arī priecājas, ka izdeklarējies no Gulbenes novada, šobrīd nejūtu nekādu atbalstu, nevis, kad bija novadā.

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 18:22

eks

virsrakstā pēdējam vārdam jānoņem pirmais burts

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 18:13

Vietējās ziņas