Deputāti “Vidzemes enerģijai” pieprasa papildu informāciju 3

Gulbenes pilsētas domes deputāti šodien tautsaimniecības komitejā skatīja SIA "Vidzemes enerģija" iesniegumu ar lūgumu atļaut rekonstruēt pašvaldībai piederošo katlumāju Gulbenē, Nākotnes ielā 7, lai tajā izņemtu vienu veco apkures katlu un tā vietā ievietotu jaunu šķeldas katlu.

Deputāts Andis Caunītis "Dzirksteli" informē, ka deputāti noklausījās SIA "Vidzemes enerģija" pārstāvja Mindauga Nevardauska sniegto informāciju un nebija mierā ar viņa atbildēm uz vairākiem jautājumiem. "Viņš tā arī nespēja pārliecinoši atbildēt par izmaksām, kādas radīsies katlumājas rekonstrukcijas gaitā un cik lielā mērā paredzēts izjaut katlumājas sienas un jumtu, lai iecerēto realizētu. Vai nojauks tikai kaut ko vai pusi katlumājas? Tāpat nav skaidrības par to, vai ir iespējams šajā procesā piesaistīt līdzekļus no Eiropas struktūrfondiem. Nevaram neko domē izlemt, kamēr neredzam skaitļus, cik var izmaksāt pilnīgi jaunas katlumājas celtniecība un cik maksās vecās katlumājas rekonstrukcija," saka A.Caunītis.

Viņš uzsvēra, ka deputāti lems tikai tad, kad būs saņēmuši atbildes uz visiem viņus interesējošajiem jautājumiem. Tāpēc M.Nevardauskam ir dots laiks līdz nākamajai tautsaimniecības komitejas sēdei 23.aprīļa pulksten 13.00, lai sagatavotos un izsmeļoši izklāstītu savu viedokli un ekonomiskos aprēķinus. Uz šo tautsaimniecības komitejas sēdi pilsētas domē kā klausītājs ir tiesīgs ierasties ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Diena

Vēlam veiksmi Caunītim un viņa komandai ,varbūt kāds aizstāvēs arī iedzīvotājus.Sūtiet gan lietuvieti mājās,savā zemē viņam kauns plēst tādu naudu ,tad šeit iiekortelējās ar mīļo roku palīdzību un tik klusi ,ka nevienam pat netika teikts un runāts.Caunīti turies!!!

pirms 11 gadiem, 2009.04.08 08:33

A.Caunītis šodien brīvi varēja izteikties,jo šefs atvaļinājumā.Cerēsim,ka mugurkauls būs pietiekami stiprs ,lai nepadotos!Tas ,ka ar apkures biznesu nav kārtības,tas skaidrs jau sen.

pirms 11 gadiem, 2009.04.06 22:16

Vasara

Kam vēl vajadzīga rekonstrukcija vai jauna celtniecība,kam tad tika uzcelts gāzes katls.Lietuvietim jābrauc uz Lietuvu,vai mums nav neviena cilvēka,kas būtu spējīgs vadīt siltumtīklu darbu.Kāpēc tad rēžeknieši no viņiem varēja atteikties.

pirms 11 gadiem, 2009.04.06 19:12

Vietējās ziņas