Deputātiem - ārzemju komandējumi

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs, kā arī deputāti Ieva Grīnšteine un Anatolijs Savickis izmantos iespēju doties ārzemju komandējumos. Tas tika akceptēts 30.augusta novada domes sēdē.

N.Audzišs, kā jau tika vēstīts, kopā ar Gulbenes Tautas teātra pārstāvjiem Ati Barinski (saskaņā ar precizēto informāciju), Sarmīti Viduci, Anitu Birznieci, Gati Bogdanovu un Edīti Siļķēnu, kā arī Sandru Dikmani no 25. līdz 30. septembrim atrodas Londonā un Skantropā (Lielbritānijā), kur kultūras pasākumos tiekas ar tautiešiem. A.Audzišam no pašvaldības budžeta tika izmaksāta dienas nauda 378 eiro, kā arī apmaksāti ceļa izdevumi un izdevumi par naktsmītni.

No 5. līdz 9.novembrim Hemel Hempstead pilsētā (Lielbritānijā) pieredzes apmaiņā starptautiska projekta sakarā atradīsies Ieva Grīnšteine. Viņai no projekta finansējuma tiks izmaksāta dienas nauda 315 eiro, kā arī tiks segti ceļa izdevumi un izdevumi par viesnīcu.

No 30.septembra līdz 4.oktobrim Koli nacionālajā parkā un Joensū pilsētā (Somijā) starptautiskā projekta gaitā atradīsies A.Savickis. Viņam no pašvaldības budžeta tiks izmaksāta komandējuma nauda 30 procentu apmērā no visām komandējuma dienām – tie būs kopsummā 69 eiro. Tāpat pašvaldība viņam apmaksās ceļa izdevums no Gulbenes līdz lidostai un atpakaļ, kā arī braukšanas izdevumus Somijas sabiedriskajā transportā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas