Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dibinās novada Pensionāru biedrību 3

Gulbenes kultūras centrā zālē rīt, 19.janvārī, pulksten 11.00 aicināti visi Gulbenes novada seniori ar mērķi apspriest jautājumu par novada Pensionāru biedrības dibināšanas priekšdarbiem. Biedrības mērķis ir aktivizēt vecāko paaudzi kopējai darbībai un arī sekmēt sadarbību ar novada pašvaldību.

"Ja sarunas veiksies labi, tad darba noslēgumā ceru, ka kopīgi pieņemsim lēmumu un tiks nodibināta novada Pensionāru biedrība. Mēs jūtam, ka liela daļa vecākās paaudzes cilvēku jūtas neuzrunāti. Mums nav kopības, ir tikai interešu grupas. Es nerunāju par tiem pagastiem, kur jau ir nodibinātas pensionāru biedrības. Pensionāru biedrība ar vislielāko pieredzi darbojas Jaungulbenes pagastā, bet citviet šo darbu vēlams aktivizēt caur šo vienoto centru," stāsta Gulbenes pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe.

 

Viņa aicina gan Gulbenes pilsētas, gan pagastu pensionārus uz kopīgu sarunu. Ir izveidota arī darba grupa. Pasākumā piedalīsies arī Gulbenes novada domes speciālisti.

 

Ja tiks izveidota novada Pensionāru biedrība, tad tiks vēlēta tās valde un valdes priekšsēdētājs, pieņemti statūti, raudzīts biedrības nosaukums.

 

Noskaņu radīs Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jauniešu koris "Silver". Uzstāsies arī vokālais ansamblis "Pieskāriens" un senioru deju grupa "Reveranss".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

xxx

Jāpulcējas 19.janvārī pulksten 11.oo GUlbenes kultūras centrā. Vajag lasīt kādreiz arī "Dzirksteli", kas iznāk otrdienās. Tur arī runājot par trešdienu, ir pareizi teikts, ka rīt.

pirms 9 gadiem, 2011.01.18 09:03

Rīt taču ir 18.janvāris,kad tad ir īsti tā pulcēšanās.?????

pirms 9 gadiem, 2011.01.17 17:50

Vietējās ziņas