Dienā COVID-19 analīžu punktā Gulbenes slimnīcā analīzes nodod līdz 20 cilvēkiem 2

Gulbenes slimnīcā joprojām darbojas COVID-19 analīžu nodošanas punkts, un tagad tas darbojas katru dienu, izņemot brīvdienas. To “Dzirkstelei” apstiprina “Centrālās laboratorijas” klientu apkalpošanas vadītāja Kristīne Ūdre.
Tā kā Gulbenē ir saslimšana ar COVID-19, pieprasījums nodot analīzes ir, bet K.Ūdre saka, ka tas nav tik liels. “Dienā analīzes nodod līdz 20 cilvēkiem. Pirms aptuveni divām nedēļām Balvos mēs arī atvērām punktu. Ja ir nepieciešams, izbraucam arī uz mājām, bet Gulbenes novadā mājas vizīšu ir salīdzinoši maz,” saka K.Ūdre.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

Kopš 2020.gada 13.marta mūsu dzīvēs parādījās ierobežojumi kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 sērgas dēļ. Daudziem no mums šie ieviestie ierobežojumi var šķist nejēdzīgi, apgrūtinoši, tomēr valdība ieviesa šos ierobežojumus sabiedrības drošības dēļ. Tāpēc ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus. Ieklausīsimies mediķu rekomendācijās. Veidosim drošu sabiedrību kopā! Pasargāsim gan sevi, gan apkārtējos no inficēšanās ar kovid-19 sērgu. Kroņvīruss (koronavīruss) mēdz būt viltīgs, neļausim šai sērgai mūs apmuļķot ar viltus drošību un mieru! Visās sabiedriskajās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Mazgāsim rokas ar ziepēm, lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Būsim saprotoši un piesardzīgi! Lai nezaudētu pamatu zem kājām, atcerēsimies sentēvu gudrības, kas ļāvušas mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē. Atcerēsimies savas pagāniskās saknes. Lūgsim Latvju Dievus! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un labsajūtu! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums finansiālu drošību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte apžēlojas par kovid-19 sirgstošajiem! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem!!!
Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš – Latvju Dievu dēls
#Skolnieciņš #LatvjuDievuSvētība #veselība #saticība #miers #sentēvi #pagāni #LatvjuDievi #svētakmens #svētupe #svētezers #svētavots #svētmežs #svētbirzs #Laima #Pērkons #Māra

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.14 11:26

Alina

No­­vē­­rtē ma­­nu *** fo­­toa­­tt­­ēlu - **

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.15 04:34

Vietējās ziņas