Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Dimdiņu” kāposti gadu no gada apliecina savu dabisko izcelsmi un augsto kvalitāti 21

Biroja “Dabīgs produkts” speciāliste Ieva Rozenberga informē, ka, atkāroti izvērtējot uzņēmuma atbilstību kritērijiem, dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumam “Dimdiņi” tiek pagarināts preču zīmes „Dabīgs produkts” izmantošanas termiņš, tādējādi apstiprinot, ka “Dimdiņi” ražotā produkcija ir dabīga un kvalitatīva.

“Dabīgs Produkts” apliecina produktu atbilstību kritērijiem, tie nesatur kaitīgās pārtikas piedevas vai ģenētiski modificētus produktus, kā arī to ražošana atbilst prasībām – apkārtējā vide un ražošanas process neatstāj negatīvu ietekmi uz produkta kvalitāti un dabiskumu.

„Katram uzņēmumam preču zīme lietošanā tiek piešķirta uz gadu, pēc šī termiņa notiek atkārtotas pārbaudes un, ja uzņēmums nav izmainījis sava produkta sastāvdaļas un vēl joprojām atbilst kritērijiem, preču zīme tiek piešķirta vēl uz gadu. Tika pārbaudīti uzņēmuma ražotie štovēti kāposti un štovēti kāposti ar šampinjoniem, skābētu kāpostu sula, skābēti kāposti, skābēti kāposti ar burkāniem, skābēti kāposti ar dzērvenēm, skābēti kāposti ar āboliem, kā arī skābēti kāposti ar papriku un varam apliecināt – šie produkti ir dabīgi un nesatur kaitīgās izejvielas,” norāda biroja «Dabīgs Produkts» projektu vadītāja Ieva Rozenberga

„”Dimdiņos” tiek kāposti audzēti uz vietas, līdz ar to pārstrādei domātās šķirnes tiek rūpīgi atlasītas un pētītas jau no 1992.gada, un šo gadu pieredze garantē kvalitāti no sēkliņas līdz gataviem pārstrādes produktiem. SIA „Dimdiņi” kāpostus audzē pēc integrētās audzēšanas metodes , kā arī pēc augstajiem GLOBALG.A.P. starptautiskās sertifikācijas standartiem,” stāsta SIA “Dimdiņi” pārstāve Iveta Audziša.

„Dimdiņi” ir dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmums, kas specializējies kāpostu audzēšanā. 150 hektāru platībā aug pārsvarā galviņkāposti, tiek audzēti arī Ķīnas kāposti un ziedkāposti. Lielākā daļa pašu izaudzēto kāpostu tiek pārstrādāti, gatavojot skābētus kāpostus, štovētus kāpostus, kāpostus marinādē un marinētus kāpostu salātus.

Pievieno komentāru

Komentāri 21

Saks

Nu, kā Dzirkstele ko tādu var rakstīt! Labi taču zināms, ka Dimdiņi kāpostu audzēšanā lieto daudz ķīmijas. "Dabīgs produkts" - nav izturama tāda ņirgāšanās par mums.

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 09:48

vilis

Priekš analīzēm izaudzē piemājas mazdārziņā bet pārējais ir tīra ķīmija.

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 10:00

Jānis

Dabiski, ka tie ir kāposti pēc izcelšanās un dabiski, ka vairākkārtīgi tiek migloti pret nezālēm, gliemežiem, kāpostu balteņiem utt.

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 11:15

Skulptors

dimdinu kaposti ir labaki par plastalinu, tas fakts

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 11:39

Bijusais stradnieks

Kapostiem nav ne vainas,tas atkal reklamas triks,Maksa stradniekiem ka pienakas,nevis 5 reizes gada ar berniem brauc atpusties.Esi palicis tads ka visi parejie uznemeji,zmogas.Nu neveiksies tev ja nemaksasi normalu algu.

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 13:31

kāposts

Ko nozīmē riet? Protams dažam nepatīk.Teiksi nav taisnība par ķīmiju!

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 15:19

ss

ja nevarat pateikt neko labu-tad paklusēsim;)))es neteikšu neko;)))

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 20:50

saks

Laikam jau Latvijas ekonomika ir tik zemā līmenī, kad cilvēkiem tik daudz naida pret tiem kas kaut ko dara un cenšas. Mīļie cilvēki vai tad Jums paliek labāk rakstot šos ļaunos komentārus!

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 21:02

Saks

1) Kāpēc piesavinies manu vārdu?
2) Tas nav naids. Tā ir patiesība. Nav jākritizē kritizēšanas pēc,kas tiešām nav labi. Diemžēl, cilvēkus tik daudz apmāna,ņirgājas. Nedrīkst pievērt acis par sliktām lietām.

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 21:31

aaaa

Piekritisu daudziem apgalvojumiem viņi tiešām nav dabīgi, jo braucot garam biezi vien var redzēt kā miglo, bet katram jau ir izvēle ja gribi tad pēc un ēd ja nē tad nepērc, personīgi es labāk reizēm nopērku šos un atbalstu lv uzņēmējus nekā ārvalstu. Katram sava izvēle!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 14:04

bute

Nu jau dabiga cela izaudzeti,jo saismigakas limijas gaz virsu,sovasar pat mineralu maisi staveja tiruma mala

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 14:34

Gulbis

Vai kāds no jums saprot jēdzienu dabīgs? Nav teikts, ka tie ir bioloģiski audzēti kāposti. Tad jūs varētu runāt par ķīmiju lietošanu. Bet, vārds dabīgs, nozīmē, ka kāposti nav nekādā veidā ģenētiski modificēti utt.

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 16:08

Saks

Modificētus pie mums nemaz nedrīkst audzēt.
Tagad mums izdomā arvien sarežģītākus formulējumus, terminus u.t.t.
Bioloģiski audzēts - normālā izpratnē arī ir dabīgi audzēts. Dimdiņu kāposti ir pārsātināti ar mi nerālmēsliem un citiem ķīmiskiem līdzekļiem slimību un nezāļu apkarošanai. Tātad cilvēkam neveselīgi, varbūt pat kaitīgi. Par kādu dabiski audzētu produktu varam runāt?
Es arī maksimāli pērku Latvijas produkciju,bet sekoju sastāvam,kas ,diemžēl, bieži (vairāk vai mazāk) papildināti ar visādām E vielām. Mums nav ar to jāsamierinās! Mums nav jāindējas pašiem un jāindē savi bērni. Vienkārši smieklīgs ir izteikums - kas tad tagad nav kaitīgs, arī pati dzīve ir kaitīga. Tāpat izplatītais - nepatīk nepērc, jo zin gan jau būs kas pērk, un var turpināt tādā pašā garā vai vēl trakāk.

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 17:24

ttt

Vai tad šogad no Polijas neved kāpostus, dzirdēju, ka pagājušajā vasarā veda ?

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 20:18

Objektiva kritika

dimdinu kaposti ir slikta lieta, tos est var , bet tikai vienu reizi..

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 21:15

ooo nu lej

nebūs gan tiesa par to ķīmiju Dimdiņos ļoti skatās lai visi rādītāji atbilst normai Skauģi ir tie kas izplata nepatiesas ziņas . Lai spēks un izturība visai Dimdiņu saimei Lai skauģi un nelabvēļi runā un raksta kamēr paliek zili no sava netikuma ,paši nedara bet citu noķengāt uz to manīgi .Lai būtu vairāk tādu saimniecību ,nodrošina darbu ļoti daudz cilvēkiem un galvenais kārtīgi samaksā algu Tā turpināt Dimdiņiem !!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 21:19

W

Ja?Tad kapec vacot paliek balti cimdi?un stradniekiem iesaka kapostus pec pars lietiem ņemt no tīruma .

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 22:14

interesanti

par kimijam gan visiem taisniba,jo netalu no manas majas ir vinu kapostu lauki un loti labi var redzet cik daudz vini tos kapostus apstrada ar dazadiem pestecidiem,tas ir murgs vienkarsi ko vini liek veikalu plauktos

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 17:43

:)

a kur problēma? audzē priekš sevis katrs pats!:)

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 06:16

DD

Kā Dimdiņi varēja dabūt šo marķejumu??? 1litra trauciņš Prizmā maksā 1.50 Ls???


AB jeb Agriculture Biologique ir Francijas bioloģiskās lauksaimniecības ekomarķējums. Likumdošana par bioloģisko lauksaimniecību Francijā tika pieņemta jau 1981. gadā. Bioloģiskās lauksaimniecības marķējums tika ieviests 1985. gadā. Lai iegūtu šo marķējumu, lauksaimniecības produktam jāatbilst precīzām prasībām. Aizliegta ĢMO (ģenētiski modificētu organismu ) un sintētiska mēslojuma vai ķimikāliju (pesticīdu un herbicīdu) izmantošana.
www.agencebio.org

pirms 6 gadiem, 2013.11.14 08:22

Vietējās ziņas