”Dimdiņu” produkciju nobauda 3000 apmeklētāju 16

Ikgadējā starptautiskajā pārtikas izstādē "Rīga Food 2012", kas no 5. līdz 8.septembrim notika Ķīpsalā, trešo gadu veiksmīgi piedalījās arī SIA "Dimdiņi".

"Šogad uz izstādi aizvedām savus produktus gan degustācijai, gan tikai ekspozīcijai, lai parādītu pircējiem, cik mūsu ražojumu sortiments ir plašs. Īpaši reklamējām štovētos kāpostus ar šampinjoniem, kas palēnām iegūst arvien lielāku popularitāti. Izstāde mums bija ļoti veiksmīga, jo pirms tās bijām izpildījuši daudzus mājasdarbus, piemēram, uz stendu bijām uzaicinājuši daudzus savus sadarbības partnerus," stāsta SIA "Dimdiņi" un SIA "Skrīveru saldumi" pārdošanas un mārketinga vadītājs Guntars Šube.

 

Papildus jau esošajiem sadarbības partneriem SIA "Dimdiņi" ir atraduši un jau uzsākuši nopietnas sarunas par produkcijas piegādi eksporttirgos Vācijā, par piegādes tīkla paplašināšanu Anglijā un Īrijā. Nopietns sadarbības partneris ir rasts arī Igaunijā. Interesi par "Dimdiņu" produkciju izrādījuši arī divi konkrēti sadarbības partneri no Krievijas.


"Izstāde mums bija veiksmīga, jo tai bijām gatavojušies un ļoti aktīvi strādājām gan ar saviem klientiem un vairumpircējiem, gan ar veikalniekiem. Izstādē mūsu jauno produkciju nogaršoja vairāk nekā 3000 cilvēku," piebilst G.Šube. Izstādē savu produkciju reklamēja arī SIA "Skrīveru saldumi".

 

Arī šobrīd uzņēmēji aktīvi strādā pie jaunu produktu izstrādes un ieviešanas ražošanā, lai līdz šā gada beigām tos varētu piedāvāt pircējiem.

 

"Kas attiecas uz kāpostiem, tad mums ir vairāki jauni jau gatavi salāti, piemēram, puķkāpostu, kā arī biešu. Būs arī jauni kāpostu salāti, kuru tapšana šobrīd vēl ir procesā, tāpēc visas kārtis neatklāsim. Līdz Ziemassvētkiem būs vairāki jaunumi," sola G.Šube.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

Gulbeniete Irijaa

Runaajiet, ko gribiet, bet te, taalumaa muusu Dimdinkaaposti ir cienaa! Katraa sveetku reizee-vienmeer galdaa!

pirms 8 gadiem, 2012.09.20 22:59

tiešām

Un kā jums šķiet - tur, kur ir lielas ražotnes, katru nezāli ar rokām izrauj? Pat privātajos dārziņos mēslojumu pērk veikalā. Ko tad gribat?

pirms 8 gadiem, 2012.09.19 11:19

Indes vairs nav tikai tur,ko paši mājās audzējam un taisam.

pirms 8 gadiem, 2012.09.16 13:14

Dimdiņu kāpostlaukus bieži miglo, joes redzu, un smaka arī ir jūtama,lauki ir ļoti tīri no nezālēm, tur arī neviens kukainis nav redzams.Pirms novākšanas atkal laukus miglo,lai kāposti nepūtu tur ir tīrā ''ķīmija.Lai ātrāk skābi būtu. gāž citronskābi klāt....tīrā patiesība

pirms 8 gadiem, 2012.09.15 23:09

Nevis viena tante teica bet cilvēki kuri novāc kāpostus. Bez gumijas cimdiem nevar kāpostus ņemt rokā citādi rokas pēctam ir čulgās.

pirms 8 gadiem, 2012.09.15 18:55

Bet KĀDS taču pasakiet-KĀDA tad ir tur tā ķīmija??? Ja celiet neslavu,pamatojiet savu domu! Es kā ierindas pircējs gribu zināt,KO ēdu,KO pērku.
Savādāk kaut kā sanāk...viena tante teica,divas piebalsoja....:(

pirms 8 gadiem, 2012.09.15 16:44

Atbilde ēdājam

Objektīva kritika nav ķengāšanās vai skaudība. Es būtu lepna, ja Dimdiņu produkcija būtu kvalitatīva. Manispēc lai viņi pelna 10x vairāk. Taču tāpēc es necildināšu produktus, kuri to nav pelnījuši. Kāpēc? Tāpēc šeit teiktajam par pārmērīgu ķīmijas lietošanu ir taisnība. Aizbrauciet vasarā un pārliecinieties. Sākumā arī es viņu kāpostus nopirku,bet garša viduvēja,dabūju arī vieglas kājas pēc ēšanas. Pēc tam redzēju viņu kāpostu laukus. Diemžēl,daudzi cilvēki nedomā,ko viņi ēd un dzer. Tāpat neprotestē pret kaitīgu pārtiku. Brīnās, ka paši un bērni slimo. Pēc gadiem tagad veselie nopietni slimos. Ir ļoti muļķīgi teikt - ja nepatīk,nepērc. Pircējam ir jāprasa kvalitatīva pārtika vai ēdiens. Un nevajag teikt, ka veselīga pārtika ir dārga. Vienkārša pārtika var būt veselīga un lēta. Arī ēdam pārāk daudz.

pirms 8 gadiem, 2012.09.15 16:06

Man nekāda sakara ar Dimdiņiem,tik vien kā zinu viņu produkciju un man tiešām garšo! Tāpēc jau jautāju-kas par indēm,kas par ķīmijām??? Lai zinu.
Bet man neviens tā arī nepateica-KĀDAS ĶĪMIJAS,KĀDAS INDES?
Un tāpēc,pirms kādam uz*** (pardon par rupjību),pārliecinieties,vai esiet bikses novilkuši,savādāk var sanākt šmuce pašiem virsū!
Lai jauka diena! :))

pirms 8 gadiem, 2012.09.15 08:10

janka

Paši Dimdiņi te raksta sev slavas dziesmas.

pirms 8 gadiem, 2012.09.15 07:11

ēdājs

Ak jūs ķengātāji ,vislielākie indes podi esat jūs ar saviem skribelējumiem.Jums skauž jo Dimdiņiem veicas un produkcija ir ļoti daudzveidīga un arī garšīga ,citādi nebūtu tik liels pieprasījums veikalos pēc viņu produkcijas.Visu cieņu Dimdiņu saimei ir patiess prieks ka mūsu kaimiņiem veicas .Lai visiem mūsu laukos būtu tā enerģija kas Dimdiņiem tad mēs visi ātrāk tiktu uz zaļa zara ,nebūtu jāstaigā uz pagastu pēc pabalstiem.

pirms 8 gadiem, 2012.09.14 20:11

nja

Nu piemēram kāda ķīmija?
Ja jau tik pārliecinoši stāsti ka ir, tad lūdzu pastāsti konkrētāk kāda ķīmija! Domāju ka tevī pašā ir vairāk indes, kā dimdiņu kāpostos un salātos kopā . Lai tev jauka diena, rūgumpod! :))

pirms 8 gadiem, 2012.09.14 16:04

Tāpēc ka produktos ir vairāk ķīmijas kā kāpostu.

pirms 8 gadiem, 2012.09.14 12:06

manuprāt

Ja ir pieprasījums pēc Dimdiņu produkcijas, tad lai tik strādā. Pat jāpriecājas, ka bizness iet no rokas un vietējiem cilvēkiem ir arī darba vietas.
Neviens jau mums neliek pirkt Dimdiņu salātus vai štovētus kāpostus.
Katrs pats mēs varam sagatavot atbilstoši savai personīgai gaumei.

pirms 8 gadiem, 2012.09.14 06:16

Vietējās ziņas