Disciplinārlieta vēl turpinās 4

Oktobra sākumā 1,4 promiļu alkohola reibumā vadot automašīnu Gulbenē, tika aizturēts policists. Vēl nav notikusi administratīvā tiesa, jo policists ir uz slimības lapas, bet Valsts policijas iekšējās drošības birojs veic arī iekšēju izmeklēšanu.

"Uzsāktā disciplinārlieta vēl turpinās. Izmeklēšana noslēgsies ar argumentētu slēdzienu," par to "Dzirksteli" informē Valsts Policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

okey

Kurš sacīja - mjau...,kurš saka, ka viņš strādās policijā?Kurš te ir tas visszinis, kas visu zin kā būs?Šajā situācijā ir , kā tautā saka-runga ar diviem galiem, viens lēmums, ko izlems IDB, otrs paša lēmums, ja paliks darbā,tikai stipri šaubos,ka gribēs turpināt strādāt.Ja jau paši policijas darbinieki par saviem kolēģiem raksta stukaču vēstules...-godīgi sakot- es tādā kolektīvā vairāk nestrādātu.Nedomāju gan , ka tie stučītāji ir labāki par citiem, droši vien tie ir kaut kādi apbižojušies kolektīva mīkstpēdiņi.Baigie menti-puņķojas un stučī...smieklīgi...Nu lūk,ja C nestrādās,tad šie puņķainie raudātāji varēs risināt visas problēmas,labu veiksmi,paskatīsimies,kas notiks tālāk.

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 02:23

urbis

Ja jau tik "šausmīgi" saslima, tad jau nederīgs dienestam? Kur tad skatījās komisija, kas ļāva viņam strādāt? Tik vārgi cilvēki tak nevar policijā strādāt, ne tā? Esiet taču līdzcietīgi, lai viņš staigā un ārstējas, ko jūs viņu mokat policijā!

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 19:23

Varbut sametisim vinam naudinu arstesanai? Lai tak beidzot vinu notiesa. Kads cits vina vieta jau desmit reizes butu notiesats un klatbutne nebutu vajadziga, pat ja miris sen butu.

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 19:01

Vietējās ziņas