Diskutē par novada domes iestāšanos biedrībā “Gulbenes Buki” 3

Viens no darba kārtības jautājumiem Izglītības, kultūras un sporta komitejā - par Gulbenes novada domes iestāšanos biedrībā "Gulbenes Buki".

Deputāts Ivars Kupčs norādīja, ka šī biedrība jau darbojas un notiek basketbola spēles.

 

"Šis jautājums par novada domes iestāšanos biedrībā jau tika cilāts iepriekš. Biedrības "Gulbenes Buki" biedri ir izteikuši vēlmi par mūsu dalību šajā biedrībā. Mums ir jāizdomā un jāpieņem lēmums, vai mēs gribam būt kā dalībnieki šajā biedrībā," deputātiem norāda I.Kupčs.

Deputāts Guntis Blūms vēlējās uzzināt, kādas finansiālās saistības novads uzņemas, ja iestājas biedrībā. Viens no biedrības dibinātājiem Arvis Steckis skaidro,ka tas statūtos nav aprakstīts.

 

"Tas mums ir jādiskutē. Ja jūs nolemjat, ka jūs stāsieties biedrībā, tad mēs vajadzības gadījumā mainīsim gan statūtus, gan arī jūsu pienākumus attiecībā pret biedrību, gan arī uzdevumus attiecībā pret biedrību," norāda A.Steckis un piebilst, "Ja es būtu nācis pie novada domes ar iniciatīvu, ka "liekam kauliņus" kopā un veidojam biedrību, es baidos, ka līdz šim tā nebūtu izveidota, jo šīs procedūras šinī ēkā notiek pārāk ilgi. Es to izdarīju burtiski dažu stundu laikā - pieņēmumu lēmumu, uztaisīju uzmetumu un nākamajā dienā devos uz uzņēmumu reģistru," saka A.Steckis.


Pēc diskusijas Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti nobalsoja par novada domes iestāšanos biedrībā "Gulbenes Buki", bet gala lēmums tiks pieņemts kārtējā novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

,,,,

Nu nekas jau nav mainījies, iepriekšējā vadība arī sponsorēja Bukus, šī arī sponsorēs, vēži nomainīja kulīti un uz priekšu...

pirms 11 gadiem, 2009.11.23 08:32

tak domā līdz, ja uzliks biedriem baigās dalības summas maksāt, tad jau Steckim ar pašam būtu jāpiķo....kāda tad veidā? no savas mazās algas vai? Tak domājiet līdz....biedrības biedri tad ar varēs lemt, ko kurš cik daudz iegulda!

pirms 11 gadiem, 2009.11.20 23:45

Es

Jā pareizi būtu skatīties kādas fin. saistības uzņemsies,ka tik nesānāk kā Rīgā jau kādai lielai slavenai komandai,kur ir maksatnespeja,parādi spēletājiem,viesnīcām utt.kauns gan ,ja nemākulīgi lielas naudas tika izkāstas uz kādu konkrētu kabatu,kā televizija teica,ka būtu jāparada to cilvēku visai tautai ,lai zin no kā jāizvairās nākotnē pārējiem,kā arī zināšanai!
Visi meklē sponsorus,bet pēc tam iznāks,ka pilsētnieki segs, kādu personu izspekulētas naudiņas un pilsētas budžetā būs liels robs.
ESMU par sportu,bet godīgu ,saprātīgu ,pretimnākošu,aktīvu jaunatnes saliedētāju!!!

pirms 11 gadiem, 2009.11.20 19:28

Vietējās ziņas