Diskutē par pārvietojamo skatuvi 5

Pārvietojamās skatuves uzstādīšana vai izīrēšana Gulbenes kultūras centram ir papildu darbs, kura veikšanai trūkst resursu. Varbūt prātīgāk būtu atteikties no tās un, piemēram, pārdot Balvu firmai "Diogens audio", kas specializējas tehniskajā nodrošinājumā brīvdabas pasākumu norisei.

Diskusija par šo tēmu aizsākās Gulbenes novada domes pagājušā gada pēdējā sēdē, kad bija plānots apstiprināt pārvietojamās skatuves izmantošanas maksas pakalpojuma cenas. Bija paredzēts, ka pārvietojamās skatuves noīrēšana uz stundu maksātu 15 latus bez pievienotās vērtības nodokļa, katrai nākamajai stundai klāt rēķinot koeficientu. Pārvietojamās skatuves diennakts noma maksātu 360 latus. Cenā netiek iekļauta piegāde un uzstādīšana, par to ir jāmaksā atsevišķi.  

Gulbenes kultūras centra direktors Egons Kliesmets pauda, ka viņa vadītajā iestādē nav darbinieku un transporta, lai speciāli nodarbotos ar pārvietojamās skatuves klāt pievešanu īrētājam, uzstādot skatuvi prasītajā vietā. Arī kultūras centrs šā pakalpojuma veikšanai meklē palīgus, kuriem arī par darbu maksā. Pārsteigumu par to pauda Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns, uzdodot retorisku jautājumu, ko vispār tādā gadījumā dara kultūras centra darbinieki. Deputāti nolēma jautājuma izlemšanu atlikt, vispirms detalizēti visu pārrunājot komiteju sēdēs.

 

O.Lucāns jau pēc domes sēdes "Dzirkstelei" sacīja, ka kultūras centram tomēr būs jānodrošina pārvietojamās skatuves izmantošana pašvaldības vajadzībām, kā arī maksas pakalpojums, nododot skatuvi īrē.

 

Pārvietojamo skatuvi (5x6 metri) savulaik par aptuveni 15 000 latiem iegādājās Gulbenes pilsētas dome, lai nodrošinātu brīvdabas kultūras pasākumu norisi pilsētas dažādās vietās. Skatuves nepieciešamība tika pamatota ar to, ka Gulbenē jau ilgāku laiku nav savas estrādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ko Balviem vajag ? Madonai vai Alūksnei labprāt pārdot. Neko jēdzīgāku nevar izdomāt. xD Redzēsiet, kas būs tālāk, p****. :))

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 22:14

es

....tiešām, vai tad vēl kāds nezina ka kultūras centra darbinieki to vien dara kā uzstāda pārvietojamās skatuves....

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 16:21

Gulbenei nevajag neko ne estradi ne arii saliekamo parvietojamo skatuvi Gulbeni vada ne jau gulbeniesi bet cilveki kas tikai Gulbene tikai gust pelnu

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 15:21

un atkal jau Balviem bus viss, gan estrade, gan saliekama ..... un Gulbene ka vienemr besaaaa!

pirms 9 gadiem, 2011.01.13 13:40

Vietējās ziņas