Diskutēs par dzīvnieku patversmes izveidi 8

Gulbenes novada domes priekšsēdētājas vietnieks Dainis Švika "Dzirkstelei" stāsta, ka dzīvnieku patversme novadā patiešām ir aktuāla. Par to ir paredzēts diskutēt nākamajā domes tautsaimniecības komitejas sēdē, kas plānota 19.janvārī pulksten 9.00.

"Jautājums ir sarežģīts. Paanalizējam finanses, kādas dzīvnieku patversmēm tiek tērētas Cēsīs, Alūksnē. Ja dzīvnieku patversme novada budžetā kļūst līdzvērtīga skolēnu brīvpusdienām, ko mēs piešķiram gadā, tad ir vērts aizdomāties. Vai patiešām klaiņojošo dzīvnieku problēma ir tik liela? Varbūt patversmes izveidi varētu sasaistīt ar uzņēmējdarbību, kur pašvaldība būtu stabils pasūtītājs ar savu finanšu daļu? Tādā gadījumā ideja drīzāk būtu attīstāma," saka D.Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Cilvēkam jādomā ar galvu gan bērnus radot, gan dzīvnieku iegādājoties. Ja nevar izdomāt, kas notiks uz priekšu, nevajag ne vienu, ne otru.
Tas, kā daļa ļautiņu izturas pret bērniem un dzīvniekiem, ir prātam neaptverami. Zīdaiņiem tādas traumas, ka pārņem šausmas.
Dzīvnieki... ārprāts, cik viņu te klīst, pamesti un badaini.
Kas ar mums notiek??????????????????

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 23:36

Būtu jau labi - dzīvnieku patversme, bet tuvākajā laikā droši vien tam trūks finanšu.

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 19:38

a, kur problēma- bērnus no skolām laukā- suņus un kaķus iekšā. Lai ļaudis guļ sniegā, bez siltuma un nepaēduši......

mīlīši, padomājiet, kas notiek mūsu novadā. Tāda sajūta, ka mums ir naudas kaudzēm kā kupenas aiz loga. Tak lielie projekti jārealizē, bērniem brīvpusdienas jādod. Runāt jau var, bet nejūtu, ka tai skolā, kur mācās bērni ir kāds teicis ko par brīvpusdienām. .....

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 18:21

Es par - labprāt strādātu dzīvnieku patversmē un viesnīcā.

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 17:52

Labs risinājum kā te kādu laiku atpakaļ pavīdēja doma, ka kopā ar patversmi varētu izveidot dzīvnieku viesnīcu, jo zinu daudzus, kuriem nav ku atstāt savu zīvnieku, ja vēlas kaut kur uz neilgu laiku aizbraukt.

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 16:31

Fans

Patversme nebūtu slikts variants, bet Gulbenē nav tik daudz klaiņojošu dzīvnieku, lai veidotu patversmi.

Ja tagad būtu treknie gadi, tad es ar visām četrām būtu par, bet tagad ir jārēķina, vai tas ir izdevīgi!

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 15:36

Vietējās ziņas