Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diskutēs par novada centriem

Trešdien, 18.decembrī, pulksten 10.00 Gulbenes novada domes administratīvajā ēkā notiks Vidzemes plānošanas reģiona ekspertu diskusija ar novada deputātiem un vietējās sabiedrības pārstāvjiem. Diskusijas iniciatori ir reģiona pārstāvji, jo viņi iebilst par to, ka novada ilgtspējīgās attīstības stratēģija laika posmā līdz 2013.gadam ierakstīti seši novada nozīmes apdzīvojuma centri - Lizums, Lejasciems, Ranka, Gulbītis un Jaungulbene (divi ciemi vienā pagastā), Litene, kā arī Vecstāmerienas ciems (Stāmerienas pagastā).


Jau vēstīts, ka Gulbenes novada domes 24.oktobra sēdē ar nelielām izmaiņām vienbalsīgi tika akceptēta. Toreiz diskusijā atklājās, ka problemātiskākā bija Litenes un Vecstāmerienas atzīšana par novada nozīmes centriem. Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš bilda, ka pilnībā prasībām pašvaldības pakalpojumu sniegšanā novadā atbilst viena pati Gulbene. Viņš uzsvēra, ka ar šodienas situācijas izvērtējumu vien ir par maz, jo ir jādomā par nākotni un par to, lai novada teritorija attīstītos vienmērīgi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas