Divas tonnas kosmētikas - mākslai

Nebijusi akcija, kurā lielveikalos visā Baltijā tiks izvietoti īpaši kosmētikas savākšanas un apmaiņas stendi, norisināsies līdz 19.septembrim un no 24. līdz 26.septembrim. Savākto kosmētiku plānots pārvērst īslaicīgās mākslas instalācijās. Šādi stendi ir izvietoti arī Gulbenē: vēl šodien un rīt - lielveikalā „Maxima" Skolas ielā, bet no 24. līdz 26.septembrim - veikalā „Elvi".

Akcija uzsākta sakarā ar kampaņu „Pārvērt kosmētiku naudā!".

 

"Sabiedrība ir aicināta ne vien nodot lietotās kosmētikas iepakojumus un saņemt to vietā jaunu kosmētiku, bet arī uzzināt, kā kosmētiku iespējams pārvērst reālos papildu ienākumos. Ar šo simbolisko notikumu akcijas rīkotāji „Oriflame" iedrošina esošo ekonomisko situāciju izmantot savā labā, piedāvājot reālas biznesa iespējas," skaidro "Latvija" projektu vadītāja Solvita Akmene.


S.Akmene ir pārliecināta, ka akcija gūs lielu atsaucību, savācot vismaz divas tonnas izlietotās kosmētikas iepakojumu, ko sadarbības projektos vēlāk plānots pārvērst neparastās mākslas instalācijās kopā ar jaunajiem māksliniekiem.


Akcijas norises laikā apmaiņas punktos strādās vairāk nekā 1300 cilvēku 90 dažādās Baltijas pilsētās. Paredzēts, ka Latvijā, Lietuvā un Igaunijā akcijā varētu piedalīties vismaz 150 tūkstoši cilvēku.


Visi savāktie kosmētikas iepakojumi vēlāk tiks nodota otrreizējai pārstrādei.


Sīkāka informācija par akciju un tās norises vietām internetā "www.oriflame.lv".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas