Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divi projekti Stāķu bērnu vajadzībām

Stāķos par 23 000 eiro vajadzētu labiekārtot pamatskolas aktu zāli un par 25 000 eiro – labiekārtot rotaļlaukumu.

Tāda ir Stradu pagasta pārvaldes iecere, par kuras atbalstīšanu novada deputāti balsos 31.marta domes sēdē.

Abi projekti, ja tie gūs atbalstu Latvijas Lauku attīstības programmā 2014.-2020.gadam kā LEADER vietējai attīstībai, kopumā prasīs pašvaldības līdzfinansējumu 4800 eiro apmērā. 90 procentus izdevumu apmaksās Lauku attīstības fonds.

LEADER franču valodā nozīmē - saistītas darbības lauku ekonomikas attīstībai. Šīs pieejas īstenošanai arī Latvijā Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai paredz finanšu resursus, kas ļauj realizēt lielākus un mazākus projektus, kas nepieciešami iedzīvotāju aktivitāšu dažādošanai, pakalpojumu attīstībai, vides sakārtošanai un uzņēmējdarbības organizēšanai. LEADER vīzija - ar dzīvi apmierināts cilvēks laukos, kas spēj realizēt savas ekonomiskās un sociālās vajadzības pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas