Divi VUGD Gulbenes daļas darbinieki saņem kārtējo speciālo dienesta pakāpi pirms termiņa 6

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 155.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde (VRB) šonedēļ pasniegs Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumus. Par to informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, šogad VUGD neorganizēs svinīgos apbalvošanas pasākumus, bet pasniegs apbalvojumus dežūrmaiņu pieņemšanas – nodošanas laikā, tādējādi arī šajā saspringtajā laikā godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu, teicamiem darba rezultātiem un sasniegumiem dienesta pienākumu pildīšanas laikā, un sakarā ar Latvijas Ugunsdzēsības 155.gadadienu kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa “virsniekvietnieks” tiks piešķirta Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas vada komandiera vietniekam virsseržantam Dzintaram Pekstam un Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas vada komandiera vietniekam virsseržantam Arturam Vičam.

Kopumā Vidzemes reģiona brigādes amatpersonām tiks pasniegti pieci Iekšlietu ministrijas un 56 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” tiks apbalvotas 19 amatpersonas, septiņām amatpersonām tiks piešķirta kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa, kā arī tiks pasniegti 18 VUGD Goda raksti un 12 VUGD Pateicības.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

99

Labi būt pažarniekam - gulēt un vēl algu saņemt

pirms gada, 2020.05.18 15:37

Eva

Apsveicu no sirds, jo ugunsdzēsēja profesija ir grūta un bīstama.

pirms gada, 2020.05.18 17:33

K

Guļot saņemt algu un jaunam esot lielu izdienas pensiju

pirms gada, 2020.05.18 20:29

Haha

Skauž tiem, kas tādā darbā netiek. Plēšās pa gateriem vai maximām un tik citus aprej.

pirms gada, 2020.05.18 22:18

Acs

MALAČI! Un arī no manas pieredzes vēlreiz - MALAČI:)!

pirms gada, 2020.05.19 14:28

Vietējās ziņas