Diviem darbiniekiem Gulbenes novada pašvaldības administrācijā ir pozitīvs Covid-19 tests 25

Gulbenes novada pašvaldības administrācijas kolektīvā ir divi Covid-19 pozitīvi gadījumi. Sākotnēji šīs nedēļas sākumā bija konstatēts viens inficēšanās gadījums - “Dzirksteli” informēja novada pašvaldības izpilddirektore Lienīte Reinsone. Tika veikti testi vairākiem darbiniekiem. Piektdienas, 8.janvāra, rītā testēšana uzrādījusi vēl vienu pozitīvu Covid-19 gadījumu – laikrakstam teica izpilddirektores vietnieks Sandis Sīmanis.

S.Sīmanis stāstīja, ka viena daļa darbinieku šajā sakarā šonedēļ jau ir nodevuši analīzes. Nākamajā nedēļā turpināsies analīžu veikšana vēl vienai daļai darbinieku, kuri strādā klātienē. Pirmdien būšot zināma kārtība, kādā tiks organizēta analīžu veikšana. Savukārt tiem, darbiniekiem, kuri strādā attālināti, pašiem būs jānovēro savs veselības stāvoklis. Viņi ir informēti – ja rodas saslimšanas simptomi, ir jāveic Covid-19 tests. “Panikas nav un situācija tiek kontrolēta,” teica S.Sīmanis.

Izvaicāts par inficēto cilvēku kontaktpersonām, S.Sīmanis teica, ka tādas ir, bet šie darbinieki visi tiek nosūtīti un iziet analīzes uz Covid-19. Līdz ar to būs zināms arī viņu veselības stāvoklis. Protams, kontaktpersonām esot jāatrodas attālināti un jāstrādā attālināti.

S.Sīmanis uzsvēra, ka neatkarīgi no šīs konkrētās situācijas visi darbinieki ir informēti, ka pie mazākajām aizdomām par saslimšanu ir jāpaliek mājās, jānovēro sava veselība.

Pašvaldības administratīvā ēka līdz šim jau nebija pieejama apmeklētajiem sakarā ar Covid-19 pandēmiju. L.Reinsone piebilda, ka jau visu pandēmijas laiku un arī turpmāk darbs administrācijā tiek kārtots tā, lai darbinieki savā starpā nesatiktos. Arī vadības līmenī saziņa lielā mērā notiek attālināti. Arī administrācijas nodaļās darbs tiek organizēts, ievērojot savstarpēju distanci un samazinot klātienes kontaktus līdz minimumam.

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pārstāve Ilze Arāja “Dzirkstelei” teica, ka pagaidām situācija novada pašvaldības administrācijā nav uzskatāma par Covid-19 uzliesmojumu. Divi vai trīs saslimšanas gadījumi darba kolektīvā vēl nav pamats lielam satraukumam. Šādā situācijā sadarbībā ar SPKC tiek noskaidrotas iespējamās kontaktpersonas un tiek veikti nepieciešamie drošības pasākumi, lai epidemioloģiskā situācija nepasliktinātos.  

Pievieno komentāru

Komentāri 25

Jurka

Tāda piesardzība, un še tev kovids domē.

pirms mēneša, 2021.01.08 20:37

Aija

Tādas pašas domas. Tikai nesakat,ka negāja kopā. Tur jau kabinetos vien ir grāmatvedis pie grāmatveža un visi galvenie.
Un tagad ir laikā teiciens- jo vairāk sargājāties no parastiem cilvēkiem,jo..... Visapkārt cilvēki strādā,ko lai mēs sakam,kas nevar strādāt attālināti....
Tikko arī stāstīja un raudāja viena pensionāre. Speciāli sarunājusi kaimiņu,lai aizved uz pagastu,samaksāšu maksājumus visus, nopirkšu kaut ko ēdamu,lai jau mazāk ko staigāt apkārt. Cilvēks jau visu izstaigājis, vēl tikai pagastā jāiet. Brīnums,nevar attaisīt durvis. Dienas laiks,plkst 14. Slēgts. Skatās pa durvīm,kundzītes sēž un dzer kafiju. Tā arī palikusi nesamaksājusi. Bet par sarunāto transportu jāmaksā. Dīvaini sanāk,apkārt viss strādā,tikai pagasts ciet. Laukos,kur jau tā cilvēku nav daudz......

pirms mēneša, 2021.01.08 21:05

Gulbenes

Vai tad attālināti dome nestrādā?Cerams kad slimie nestaigās apkārt.Musu Gulbenes dome ir slimi,cilvēki neiet tuvu domei covids ir lipīgs.

pirms mēneša, 2021.01.08 21:05

Y

Viņas kolēģi ir saslimusi,ka tā kasi aizslēdza lai nevazajas citi, aizslektam durvīm sēž un kā var saslimt.

pirms mēneša, 2021.01.08 21:46

Pilsēta

Gan jau kaut kur brauca uz jauno gadus pie gadiem ciemos,un atveda to zarazu uz Gulbeni.Cik es redzu pie domes mašīnas stāv,kāpēc nestrādā attālināti ka citās darba vietās.

pirms mēneša, 2021.01.09 06:51

48

tagad visa dome būs janojauc un jabūvē jauna ēka lai būtu sterili darba apstākļi sādžas domniekiem

pirms mēneša, 2021.01.09 13:56

Obloms

Viņi to jau sen ir pelnījuši, tā pretīgā dome.

pirms mēneša, 2021.01.09 15:02

Ome

Jums(omloms) krūtīs sirds vietā ir ledus gabals,ja esi pārliecināts kad nekad neslimosi un dzīvosi saules mūžu-vēlu tikai to labako un iesaku silti padomāt pirms ko tādu raksti

pirms mēneša, 2021.01.10 18:20

Pārdomas

Ļauni cilvēki raksta ļaunus komentārus... No kurienes tāds naids? Jūs pat iedomāties nevarat, ka ir plaši lietots, bet valdības vēl neapzināts Covid-19 infekcijas avots ĀRPUS darba vietām. Tur viegli var inficēties pat strikti ievērojot visus valdības noteikumus! Arī es par to iedomājos tikai pirms dažām dienām, kad TVRīga24 diskusiju raidījumā Ģimenes ārstu asociācijas v-ja dr. I.Aizsilniece izteica domu, ka it kā viss tiek darīts, bet nepalīdz... un nevar saprast, kas vēl nav apzināts? Šeit tagad neteikšu, lai neceltu paniku, bet pirmdien centīšos ar viņu sazināties. Nemetiet akmeņus domes dārziņā, varbūt viņi arī ir inficējušies šādā veidā, un kāds no komentētājiem var izrādīties nākamais.

pirms mēneša, 2021.01.09 18:40

domas

ja jau saki A, tad saki arī B, lai cilvēki zina, kur uzmanīties!

pirms mēneša, 2021.01.09 18:45

.

Naids ir dēļ tā, ka redzam, cik parazitējošs un pārlieku liels ir domes administratīvais aparāts. It kā viss tiek darīts? Vai tomēr netiek? Nemaz tik naski iedzīvotāji uz noteikumu ievērošanu nav. It īpaši svētku laikā. Ciemošanās uz urrā gāja.

pirms mēneša, 2021.01.09 22:35

Pārdomas

To, kas acu priekšā, bieži nemanām līdzīgi kā līdzībā “Kur manas brilles? Un, kad visur tās izmeklētas, atklājas, ka tās uzbīdītas uz pieres!”. Šeit skaidrot sanāks gari un jums arī ir galvas pleciem, tādēļ tikai uzvedināšu atminējumam. 1. Ko gandrīz visi pieaugušie vismaz reizi vai divas nedēļā pat vairākas reizes dienā, turklāt regulāri, dara ārpus savas mājas un darba vietas? 2. No kādas darbības viņiem tad un tur tikpat kā neiespējami izvairīties? Tur tad, lūk, arī ir īstā mītne vīrusam! (Atbilde ir ģeniāli vienkārša). Izsargāties bez valdības veiktiem praktiskiem pasākumiem ir v i s a i grūti, tādēļ īsti neredzu jēgu to šeit atklāt, izņemot piebildi, ka ar pulcēšanos tam nav sakara.

pirms mēneša, 2021.01.10 00:41

Pārdomas

Pilnībā piekrītu tiem, kuri uzskata, ka domes štati ir jāparetina!

pirms mēneša, 2021.01.10 00:42

iedzīvotājs

tas ir pilnīgi neiespējami, Gulbenē katrs speciālists domē ir neaizstājams profesionālis, ja viņu izmestu uz ielas, viņu noteikti paņemtu darbā priivātā sektorā ar 3reiz lielāku algu, un tad viņš būtu neatgriezeniski zudis domei un dziļi pateicīgajiem gulbenes un tās novada iedzīvotājiem

pirms mēneša, 2021.01.10 10:54

Zane

Profesionālis...Tas gan.Ja prot turēt muti ciet, ja prot klusītēm papildināt nevis Gulbenes , bet savu maku, tad tiešām profesionālis. Daudziem no profesionāļiem straujš karjeras kāpums-no arodskolas līdz pelēkajai mājai. Sevišķi, ja tur no draugiem jau kāds sēdēja atsevišķā kabinetā un aiz garlaicības kūļāja zem galdiņa kājeles.

pirms mēneša, 2021.01.10 12:25

Zanes viedoklis ir

100% precīzs un pareizs! Piekrītu, tā tas ir ar mūsu domes profesionāļiem.

pirms mēneša, 2021.01.10 23:10

Gulbeniesi

Jāsauc lai visu domi kārtīgi izhlore,savādāk mēs gulbenieši nedrīkstam iet iekšā corona ir lipīga un pat ļoti.

pirms mēneša, 2021.01.10 12:39

kaimiņiene

"viņu noteikti paņemtu darbā privātā sektorā ar 3reiz lielāku algu"
gribētos prasīt - Iedzīvotājam - , un kur tad ir tas privātais sektors ? Ar to lielo algu ???

pirms mēneša, 2021.01.10 13:14

!!!

Bet tāds ir uzstādījums - ja necelsim algas (debesīs), tad "gaišie" prāti aizmuks uz privāto sektoru. :)

pirms mēneša, 2021.01.10 23:58

X

Kabinetos,sùsanas cehos,kà arì citàs iestadès,kur pulcèjas daudz cilvèku ,ir liels saslimsanas risks.

pirms mēneša, 2021.01.11 08:44

Aiz aizslektam durvīm.

Es arī ilgi domāju,kā var saslimt ar coronu aiz aizslektam durvīm.Tas nozīmē kad domes darbinieki braukāja apkārt uz jauno gadus.

pirms mēneša, 2021.01.11 10:52

he he

kad durvis ir aizslektas, tad padomāt grūti!!!

pirms mēneša, 2021.01.11 11:20

Domes rēķini

Lai nodrošinātu Gulbenes novada iedzīvotājiem plašākas norēķinu iespējas, Gulbenes novada pašvaldības izrakstītos rēķinus, tajā skaitā maksājuma paziņojumus par nekustamā īpašuma nodokli, var apmaksāt veikalu tīkla „Maxima“ veikalu kasēs. Apmaksu var veikt “Maxima” veikalu kasēs, uzrādot rēķinu vai maksājuma paziņojumu ar svītrkodu. Norēķinus iespējams veikt ar bankas karti vai skaidrā naudā.
Kāpēc pašvaldība nevar pieņemt maksājumus?????? Vai tiešām domes darbinieki ir tik jūtīgi pret visām kaitēm? Kādēļ cilvēkiem speciāli jādodas uz konkrētu veikalu, lai veiktu maksājumus. Lieka laika kavēšana pie kases.
Nu tad vajag sakārtot kases telpas tā, ka saskare ir minimāla, nevis likt uz jumta saules baterijas. Un vispār, jau esošā kase ir gana nodrošināta, lai samazinātu tiešos konktaktus. Nopērciet un ielieciet tā saucamo "saulīti", gaiss tiks attīrīts!

pirms mēneša, 2021.01.13 13:38

Vietējās ziņas