Dod iespēju vietējiem uzņēmējiem

Līdz 28.jūnijam var pieteikties uzņēmēji, kuri gatavi ar saviem autobusiem un šoferiem nodrošināt pārvadājumus Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām.

Pašvaldība konkursa kārtībā no visiem pretendentiem izvēlēsies tos, no kuriem nomās šādu pakalpojumu. Līguma darbības termiņš būs viens gads.

Saskaņā ar šā publiskā iepirkuma nolikumu pašvaldībai vajadzīgi trīs veidu autobusi - ar 8 līdz 16 pasažieru sēdvietām; ar 17 līdz 32 pasažieru sēdvietām; ar 33 līdz 52 pasažieru sēdvietām. Visu trīs veidu autobusu kopējā maksimālā līgumcena tiek noteikta ne lielāka par 41 988 eiro.

Šis publiskais iepirkums tiek rīkots, lai taupītu pašvaldības naudu, jo varbūt kāds cits uzņēmējs var piedāvāt zemākas cenas, nekā šos pakalpojumus spēj nodrošināt SIA “Gulbenes autobuss” - “Dzirkstelei” skaidro novada pašvaldības Tehniskās nodaļas vadītājs Zintis Skopāns.

Turklāt jāņem vērā, ka novadā vajadzības pēc autobusiem pašvaldības funkciju nodrošināšanai esot lielas. Šis iepirkums rīkots, lai atrastu autobusus, kas par pašvaldībai izdevīgām cenām pārvadātu cilvēkus uz pasākumiem un atpakaļ.

“Katrs ietaupītais eiro nozīmē, ka šo naudu var izmantot citām vajadzībām,” saka Z.Skopāns. Viņš piebilst, ka šā konkursa rezultātā ir cerība papildus tikt pie kādiem pieciem vai sešiem dažāda lieluma autobusiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas