Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dodas palīgā veciem ļaudīm 6

Ar lāpstām rokās un siltu tēju termosos Gulbenes vidusskolas 7.b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Sandru Aņisimovu ceturtdien devās palīgā kādai pensionārei Līkajā ielā, lai palīdzētu viņas mājas pagalmu iztīrīt no sniega. Vairāk foto šeit.

Gulbenes vidusskolas direktora vietniece metodiskajā un audzināšanas darbā Iveta Zvaigzne stāsta, ka skola ir atsaukusies Izglītības un zinātnes ministrijas aicinājumam, proti, projektu nedēļu veltīt brīvprātīgajam darbam.


S.Aņisimova "Dzirkstelei" stāsta, ka, sazinoties ar sociālo dienestu, noskaidrojusi, kuram ir nepieciešama palīdzība. "Kopā ar skolēniem iztīrījām sirmgalves mājas pagalmu no sniega. Bērni bija atsaucīgi un strādāja ļoti labi," stāsta skolotāja.


I.Zvaigzne stāsta, ka projektu nedēļā iesaistās 1.līdz 8. klašu skolēni, kuri pētīja, domāja, darbojās praktiski, kā arī vāca informāciju par brīvprātīgo darbu.

 

"5. līdz 8.klašu skolēni gan uzzināja teorētiski, ko nozīmē brīvprātīgais darbs, gan ciemojās jauniešu centrā "Bāze", kur Kristīne Ļeontjeva stāstīja, ko nozīmē brīvprātīgais darbs un kādas ir iespēja šo darbu veikt. Notika arī praktiskās darbošanās. Lielāko klašu skolēni palīdzēja savas skolas mazāko klašu bērniem tikt galā ar dažādiem uzdevumiem. Savukārt 5.b klases skolēni kopā ar skolotāju Rutu Jansoni devās palīgā vecai, vientuļai pensionārei Ozolu ielā kraut malku. Projektu nedēļas gaitā skolēni palīdz arī Gulbenes centrālajā bibliotēkā, kā arī darbojas skolas bibliotēkā un palīdzēja mūsu māksliniecei Inesei Gabrānei, jo viņai ir ideja, kā noformēt skolas 1.stāvu. Savukārt daļa 6.klases skolēnu projektu nedēļas gaitā veidoja uzsaukumus akcijai "Dāvini grāmatu mūsu skolas bibliotēkai"," stāsta I.Zvaigzne.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jānis

Turpmāk nevajadzētu gaidīt ministrijas aicinājumu, bet pašiem uz vietas būt atsaucīgākiem, redzot reālos apstākļus. Paldies par paveikto.

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 16:29

Kā tur tie fotogrāfi iegadījās TIEŠI TAJĀ brīdī? Laikam jau NEJAUŠI gāja garām...

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 14:17

Tante

Nu beidzot vairaki cilveki pievershas brivpratigam darbam-( komunistiskai talkai),to vajadzeetu tomeer atgriezt no izseniem laikiem.Beerniem prieks izkusteet,veseliigi.Rezultaats nenoliedzami priecee visus,burviigi,lai arii Baazes pulcinjsh pievienojas un nu gan kavalerija gatava,ne tikai sniegu tiirit, "Laachausi" vajagot sakopt,tur neviens nnegrib neko darit,naks siltaks laiks tad aiziet...

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 18:28

Vietējās ziņas