Dome netiesāsies ar “ActusQ” 5

Gulbenes novada domes 27.janvāra sēdē deputāti ar balsu vairākumu nolēma pildīt Administratīvās rajona tiesas lēmumu, kas faktiski par nelikumīgu atzina pašvaldības liegumu SIA "ActusQ" savā privātīpašumā Litenē realizēt ideju par cūku kompleksa izveidi uz veco fermu bāzes.

Tādējādi tiks izsniegts firmas iecerei labvēlīgs administratīvais akts, kas akceptētu ideju par vecā, ilgāku laiku neizmantotā liellopu fermu kompleksa rekonstrukciju, jaunas mēslu krātuves būvniecību un ūdensapgādes ierīkošanu privātīpašumā Litenē.  

Piekāpšanās tika skaidrota ar minimālām iespējām uzvarēt tiesvedībā nākamajā tiesu instancē - Administratīvajā apgabaltiesā. Turklāt pirmās instances tiesa atzina, ka saskaņā ar teritorijas plānojumu konkrētajā vietā var būt ferma, kura tur jau bijusi agrāk. Tiesa arī konstatēja, ka veidojamais cūku komplekss nevar radīt draudus videi, jo tas atrodas tālu no aizsargājamajām dabas teritorijām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Smirdonis

Radit draudus videi var,un vini to nezin,ka az kompleksa visa garuma 50 metrus attaluma atrodas liela meloracijas gravs.kura ietek APKARTUPITE a ta ietek tiesi PEDEDZE.

pirms 9 gadiem, 2011.02.04 18:17

333

Domes juristi tik mak paradniekus tiesat, jo nabags cilveks nevar, finansu trukuma del, sevi aiztavet un tika izlikts no dzivokla. To vini dara loti atri. Bet citur,tie juristi ne kam nederigi.

pirms 9 gadiem, 2011.02.03 18:26

ups

Domes juristi par vārgu, lai tiesātos, tāpēc arī netiesāsies. Domes juristiem no paša sākuma vajadzēja juridiski pareizi sakārtot lietas, un tad plātīties...un vēl, tas ir tikai sākums...

pirms 9 gadiem, 2011.02.03 13:10

fabulous

Danes is coming! Subtract all that we once belonged, even in the City.

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 22:42

vietējais ruksis

Saturās Litenieši!!! Lai dzīva dāņu rukši.

pirms 9 gadiem, 2011.02.02 18:22

Vietējās ziņas