Dosies komandējumā 5

Novada domes sēdē deputāti atbalstīja novada domes priekšsēdētājas Sandras Daudziņas komandējumu uz Sanktpēterburgu no 15. līdz 17.novembrim.

S.Daudziņa piedalīsies gadskārtējā konferencē un kontaktu forumā "Stratēģiska sadarbība - robežas vieno". Komandējuma izdevumi tiek apmaksāti no novada domes komandējumiem paredzētajiem izdevumiem.


Deputāts Guntis Blūms izteica priekšlikumu informēt presi, kā ir aizritējis komandējums. "Sabiedrība to uztver kā tūrisma braucienu, bet tas ir smags darbs," teica G.Blūms.

 

Arī deputāte Ilze Mezīte izteicās, ka cilvēkiem ir tiesības zināt, citādi katrs šos komandējumus izprot pa savam.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nu nu

darbs tad darbs, tad iedod viņas izdarīto darbu sarakstu!

pirms 9 gadiem, 2011.10.31 16:47

nu

Komandējums ir darbs. Un nevajag do`mat, ka citi nestrādā. Jums jau nav jāredz, ko kurš dara savā darbā, bet tas nenozīmē, ka viņš nestrādā.

pirms 9 gadiem, 2011.10.31 11:40

Fans

Šie bruacieni ir ļoti noderīgi, ja atpakaļ atbrauc ar 'brūnu degumu'. Mums vajag no lielās Mātes Krievijas paņemt visu, ko varam, lai gūtu kādu labumu!

pirms 9 gadiem, 2011.10.29 16:32

pepijai

Jā, mīļā Pepija, jūs abas ar Ilzi visu jēdzat labāk. Gatavojies, jo vēlēšanas nav aiz kalniem.

pirms 9 gadiem, 2011.10.29 13:54

pepija

Ilzei taisniiba.Taa arii saprot ,ka ekskursija.Bet kur tad ir redzams to braucienu rezultaats? Kaads konkreets labums no taa ir novadam,taa cilveekiem ,vai uzneemeejiem?Tiek teereta nauda,ko sanem no nodokliem. Taadeel par saadiem braucieniem ir jaatskaitaas iedziivotaajiem,cik tad liettderiigi un cik izmaksaa viens taads brauciens, Un kas tas ir par taadu " smagu darbu " ko Da,udzinja tur straadaa. Vai vinja saprot kautko no taa ko tur dara.Iespeejams ka tikai intresee un tas arii buus viss. Kaapeec nebraukt ,ja nav pasai jaamaksaa!!!!!Driiz taadas iespeejas braukt uz Krieviju par velti nebuus-taads amats vinai vairs nespiid,lai jau laikus tur meklee sev biznesu ar ko turpmaak darboties.Novadam vinja neder,neko nejeedz no vadiibas tik lielaas lietaas.

pirms 9 gadiem, 2011.10.29 13:45

Vietējās ziņas