Dosies komandējumā uz Kenčinu 14

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Duļbinska un viņas vietnieks Dainis Švika no 27. līdz 30.augustam dosies komandējumā uz sadraudzības pašvaldību Kenčinā, Polijā. To 13.augusta sēdē apkceptēja novada domes deputāti.


Braucienā novada domes pārstāvji dosies par novada domes līdzekļiem, kas paredzēta šādam nolūkam.


S.Duļbinska kolēģiem pauda, ka, tā kā iepriekš 27.augustā bija ieplānota domes sēde, to pārcelšot uz 26.augustu.


Deputāte Ilze Mezīte vaicāja, ko kolēģi darīs Kenčinā. S.Duļbinska skaidroja, ka komandējuma mērķis ir sakaru uzturēšana ar sadraudzības partneriem. “Esam iepazinušies ar darba kārtību vizītes laikā Kenčinā. Tur piedalīsies ne tikai sadraudzības partneri no Gulbenes novada, bet arī no pašvaldībām Ukrainā, Krievijā un Igaunijā. Uzturēšanās Kenčinā ir plānota divas dienas. Divas dienas ir jāpavada, ceļojot turp un atgriežoties mājās,” stāstīja S.Duļbinska.


Gulbeniešiem sadarbība ar Kenčinas pašvaldību turpinās jau kopš 2003.gada. Deputāts Nikolajs Stepanovs stāstīja, ka sadarbība līdz šim nodrošināja pieredzes apmaiņas braucienus, piemēram, sociālajiem, izglītības darbiniekiem, skolēniem, sportistiem. Šovasar Kenčinā ar pašvaldības gādību kā tūristi viesojās arī Gulbenes novada tie iedzīvotāji, kas to vēlējās.


S.Duļbinska uzsvēra, ka domnieki nebrauc komandējumā uz Kenčinu, lai atpūstos savās brīvdienās. “Tas ir mūsu darba pienākums,” sacīja viņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Ar šo visu diemžēl jaunajai novada domei bija jārēķinās, latviešiem vislabākā maltīte ir otrs latvietis, ja nevar ielīst bez ziepēm, tad jānorej.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 17:02

Ja ir norējēji, ir arī atbalstītāji, brīnums, ko?

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 16:03

Tā vien liekas, ka paši deputāti te komentē...vai arī viņu atbalstītāji...

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 15:49

KURŠ te ir tas supermodelis (-e), lai norādītu uz cita cilvēka ārējo izskatu? Var apspriest un kritizēt darbus un nedarbus, bet kāds tam visam sakars ar izskatu. Tas ir zemiskākais, ko kāds idiots var atļauties, tādējādi parādot savu attīstības līmeni.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 12:10

mmmmm

S.Duļbinska skaidroja, ka komandējuma mērķis ir sakaru uzturēšana ar sadraudzības partneriem. “

vai tad telefoni, pasts un citas sakaru iestades vairs nestrada gulbene? Es izrekinaju ka sakarus uzturet ir letak ar pasta palidzibu vestuli rakstot,var internetu izmantot ar e-pastu, varetu ari pazvanit ja nav so divu iespeju.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 10:00

Lāpītāja

Hm, Polija ir vienīgā no Austrumeiropas zemēm un viena no nedaudzajām ES,kurai šobrīd vispārējās krīzes apstākļos IK nav negatīvs,ir pat mazs kāpums,ko nodrošina lielvalsts milzīgais iekšējais tirgus,kā arī tas ka viņi kā lielvalsts spēja pārņemt licenētas vecās Eiropas valstu pārtikas marku u.c. plaša patēriņa preču ražošanas toiesības šo firmu vārdā eksportam uz Austrumeiropu, mēs taču ar veikalos redzam gan vācu ''čības" kafiju taisītu poļos,gan kaizera sierus,pat franču Prezident dod savus mīkstos sierusko eksportē uz šejieni gatavot poļiem. Viss jau būtu ok,bet tikai mēs esam maza valsts un Gulbene vēl tikai šis mazās valsts novads, tā ka nekādu ekonomikas pieredzi mēs tur gūt nevaram jo esam par mazu lai tādu realizētu, tā ka visa sadarbība var aprobežoties ar delegāciju atbraukšanu uz kādiem kultūras pasākumiem(dziesmu svētki,ekskursanti utt, bet arī tas labi-protams ar savu baltāspilskompleksu mēs viņus nepārsteigsim,jo Polijā piļu lielāku un skaistu ir pašiem gana, bet ļaudis jau mīl redzēt arī ko jaunu) Nu tad lai jau vadība aizbrauc paostīt gaisu-varbūt ka kas arī tomēr noder.

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 01:28

norma

ei,jūs tie zākātāji un politiskā darba gānītāji!!!Politikas veidošana nenotiek tikai kabinetos ,Ir jābrauc, ir jāsatiekas, ir jācīnās.

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 20:17

Liecieties taču mierā! Tādi komandējumi pieder pie pašvaldības darba. Jācer, ka lieki līdzekļi netiks šķērdēti.
P.S. Stepanovam parasti līdzi devās vesala varza.

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 13:04

Vai pat krīzes laikā tās ekskursijas par valsts līdzekļiem nekaunās izmantot. Un kāpēs tad Blūms nav kopā?

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 12:06

es

Sandra uzmanies!!!
Tur poļu paņi kad sadzerās, ir kā traki uz blondīnēm.

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 08:58

Izlustēties var tepat, bet sakarus ar citvalstu draugiem pārtraukt nevajag.Ja deputāti sūta, lai brauc .

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 08:55

Tā saucamā ,,dižķibele"" jau ir tikai priekš parastās darba tautas un pensionāriem.Valdība kā lustējusies,tā lustēsies.Uz priekšu Sandra!!!Ak jā,tas tak darba pienākums....

pirms 11 gadiem, 2009.08.15 21:22

Vietējās ziņas