Droši vien nepateikšu neko jaunu, bet saprotu, ka neko vairāk neesam valdībā ievēlējuši, kā vien politiķus, kuri prot skaisti izskatīties un izteikties, vedot līdzi savas ideoloģijas pavadā vienkāršo tautu, kura tic vārdiem “tik pacieties, labāki būs!”. “

Situācija pārbauda pašvaldības reaģētspēju
"Pagājušajā ceturtdienā darba dienas beigās, dodoties pēc bērna uz bērnudārzu "Auseklītis" izkāpjot no mašīnas, turpat ceļa malā, pāris metrus no bērnudārza un daudzdzīvokļu mājām Nākotnes rajonā, mana sieva gandrīz iekrita trīs metru dzilā akā, " stāsta gulbenietis Juris. Visticamāk kāds akai vāku bija nozadzis. Juris uzņēmās iniciatīvu un cīnījās, lai akai tiktu uzlikts vāks. "Apkārt taču skraida bērni, arī pieaugušais tajā var iekrist, un sekas, krītot vairāk nekā trīs metrus dziļās akā, var būt ļoti bēdīgas," saka Juris.

"Dzirkstelē" Juris vērsās nedēļas sākumā.

 

"Negribēju jau uzreiz avīzei sūdzēties, taču ir pagājušas vairākas dienas, bet neviens neliekas ne zinis, un akai vāks nav uzlikts joprojām," sašutis Juris.


Jaunais vīrietis bija zvanījis uz dažādām iestādēm un mēģinājis noskaidrot, kurš ir atbildīgs par to, lai akai tiktu uzlikts vāks, kamēr kāds tajā nav iekritis.


"Zvanīju uz "Albu". Tur man norādīja, ka tā aka nav viņu kompetencē. Tajā ceturtdienā garām brauca arī mūsu pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns. Apturēju viņa auto un informēju par notikušo. Biju pārliecināts, ka vēlākais pirmdien akai vāks jau būs, lai ar kādu nenotiek nelaime, bet nekā," saka gulbenietis.


Lai nenotiktu nelaime, viņš turpat sameklējis gan garu mietu, kuru ielicis akā, lai tā tiktu pamanīta jau pa gabalu, gan arī turpat netālu no vaļējās akas viņa sieva pamanījusi koka redeli un jaunais vīrietis to kopā ar pilsētas pārvaldnieku pārlicis akai pāri, lai cilvēki uzmanītos.

 

"Dzirkstele" otrdien sazinājās ar pilsētas pārvaldnieku O.Lucānu, kurš skaidroja, ka akai vāks jau ir piemeklēts. Pilsētas pārvaldnieks solīja, ka vāks akai tikšot uzlikts un solīto arī izpildīja, jo vakar pusdienlaikam "Dzirkstele" parliecinājās, ka vāks ir uzlikts.


Juris gan domā, ka nedēļu meklēt un likt akai vāku ir pārāk ilgi.

 

"Jāreaģē bija uzreiz, tajā pašā vakarā. Nedēļas garumā likt akai vāku! Tā nevar. Manuprāt, ir jābūt kādiem ātrās reaģēšanas dienestiem, kuri šīs lietas nokārto uzreiz," saka Juris.


Sabiedriskās kārtības sargs Mārtiņš Didrihsons - Linards - Nuka norāda, ka iedzīvotāji šādos gadījumos var zvanīt viņam darba laikā no pulksten 8.00 līdz pulksten 17.00 uz mobilo telefonu 29215107 un informēt par notikušo. "Tad es meklēšu attiecīgos dienestus, kuri būs atbildīgi, lai šādos gadījumos, kad akai ir noņemts vāks, tai tiktu vietā uzlikts jauns," saka kārtības sargs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas