Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Druvienā un Rankā būs vingrošanas nodarbības fizioterapeita vadībā

Rūpējoties par veselību, ikviens tiek aicināts pievienoties vingrošanas nodarbībām, kas ir par brīvu. Nodarbības notiek kopā ar sertificētu fizioterapeiti Anniju Kaufmani.

A.Kaufmane “Dzirkstelei” stāsta, ka nodarbības notiek jau visu gadu un tiek aptverti visi Gulbenes novada pagasti, kā arī pati Gulbene. Tagad nodarbības notiks Druvienā un Rankā 19., 26.septembrī un 3.,10.oktobrī attiecīgi Druvienas sporta zālē - pulksten 17.30 un Rankas sporta centrā - pulksten 19.15.

“Vairāk nekā pusē pagastu jau nodarbības ir notikušas. Runājot par atsaucību, tad jāsaka, ka tā atšķiras. Piemēram, Līgo pagastā uz nodarbībām atnāca 15 cilvēki, Jaungulbenē – 20. Bija pagasti, kur atnāca tikai 4 vai 6 interesenti. Bet kopumā atsaucība ir liela. Gulbenē vienā no nodarbībām izmantoja iespēju vingrot 30 cilvēki. Uz šīm nodarbībām var nākt visu vecumu cilvēki, sākot ar maziem bērniņiem, un, protams, arī seniori. Ja vēlas nākt visa ģimene, tad droši! Iepriekš nav jāpiesakās, var droši nākt! Mēs nodrošinām paklājiņus. Pašam jābūt līdzi ērtam apģērbam. Pēc nodarbībām cilvēki arī mēdz vērsties ar kādu savu problēmu, jautājumu, un es atbildu,” stāsta A.Kaufmane, kura pamatdarbs ir Madonas slimnīcā, lai arī pati ir gulbeniete.

Šis ir Gulbenes novada pašvaldības projekts.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas