Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Dullajā desmitniekā” piedalās gulbenieši 5

Šodien. 7.maijā, raidījumā "Dullais desmitnieks" piedalās Dekšņu ģimene no Gulbenes. Viņi iegūs pagaidām lielāku laimestu "Dullā desmitnieka" vēsturē, bet cik tas būs liels, raidījuma organizatori to tur noslēpumā, lai skatītājiem būtu lielāka intriga.

Raidījuma "Dullais desmitnieks" režisore un izpildproducente Kristīne Balāvina "Dzirkstelei" stāsta, ka komandā piedalās Dekšņu ģimenes tēvs un māte un viņu divi dēli un viena dēla topošā sieva. Kopā komandā ir pieci cilvēki.

 

"Vecāki pat līdz spēlei netika, jo abi dēli un topošā vedekla izdarīja visu, kas bija jāizdara. Raidījumā vidēji tiek izspēlēti 12 uzdevumi un viņiem gāja tik veiksmīgi, ka visiem komandas dalībniekiem nemaz nevajadzēja startēt," stāsta K.Balāvina un piebilst, ka Dekšņu ģimene uz raidījuma filmēšanu bija ieradušies kuplā skaitā, kopā ar saviem tuvākajiem, kas raidījuma ieraksta laikā juta viņiem līdzi.

 

"Šis raidījums ir filmēts martā, Lietuvā. Visu dienu ģimene pavadīja studijā filmējoties un nakts melnumā atgriezās atpakaļ Latvijā," saka K.Balāvina.


"Dullais desmitnieks" ir drosmīga, nervu kutinoša televīzijas spēle. Galvenais, kas spēlē nepieciešams - uzticama un draudzīga komanda un spēja izpildīt vienkāršus, bet āķīgus uzdevumus. Ja dalībnieku komanda spēj izpildīt visus uzdevumus, tad pavisam viegli var tikt pie 10 000 eiro. "Dullo desmitnieku" vada šarmantā Baiba Sipeniece - Gavare, kurai talkā nāk palīgs Andris Apinis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vietējās ziņas