Durvis ir vēruši vairāki jauni veikali 7

Šogad Gulbenē durvis vēruši vairāki jauni veikali, kur pircējiem, piemēram, tiek piedāvāti mājas kūpinājumi, medus produkcija, biškopības inventārs, lietoti un jauni apģērbi, kā arī būvtehnikas noma.

Sāk darboties nomas punkts Vakar savu darbību Gulbenē uzsāka nomas punkts "Ramirent" Baložu ielā. Nomas punktā tiek piedāvāts plašākais būvtehnikas un instrumentu piedāvājums būvniecībai, remontam un saimniecības darbiem. "Ramirent" pārstāvis Edgars Puidze "Dzirkstelei" saka, ka ir radītas divas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem.


Savukārt "Ramirent" vadītājs Normunds Mitko stāsta, ka nomas punktā tiek piedāvāts ļoti plašs tehnikas klāsts, sākot ar dažādiem nelieliem rokas instrumentiem, beidzot ar pacēlājiem, ekskavatoriem un visdažādākajām sastatņu sistēmām. "Ja runā par siltināšanu, kas tagad ir aktuāla, tad bez šādām sastatnēm, ko mēs piedāvājam savā nomas punktā, iztikt būs grūti, bet iegādāties pašiem - dārgi," saka N.Mitko un piebilst, ja kāds savā mājā taisa remontu, var nākt uz nomas punktu un nepieciešamos instrumentus iznomāt, nevis pirkt.


Nomas punkts atvērts Gulbenē, jo kaimiņos ir Alūksne, Balvi un Madona. "Vēlamies apkalpot klientus, kas ir šajā reģionā," norāda N.Mitko un piebilst, ka vajadzība un interese par būvtehnikas un instrumentu iznomāšanu ir.

 

Rosās vietējie un citu novadu uzņēmēji

Šogad pilsētā savu darbu ir sācis arī Medus veikals Rīgas ielā. Darbā pieņemta viena pārdevēja, vietējā iedzīvotāja. Veikala pārdevēja Sveta stāsta, ka veikals pieder uzņēmējiem no Ulbrokas. "Tagad, kad ir sezona, veikalā iepērkas bitenieki, iegādājoties biškopības inventāru un visu, kas domāts bitēm. Pārdodam arī medu - gan sveramo, gan safasēto. Interese ir," stāsta pārdevēja.


Savukārt Līkajā ielā otro nedēļu pircējiem ir atvērts mājas kūpinājumu veikals. Tur tirgo dažādus mājas kūpinājumus, desas, putraimdesas, galertu, kupātus un citu. Veikals pieder uzņēmējiem no Smiltenes.
Tie, kas vēlas nopirkt jaunu apģērbu, ir laipni gaidīti veikalā, kurš atrodas pasta ēkā. Veikala īpašniece Inese Putniece stāsta, ka veikalā tiek piedāvāti apģērbi no Itālijas, Spānijas, Francijas un Vācijas, kas ir citādāks piedāvājums nekā citos veikalos. Darbā ir pieņemti divi vietējie iedzīvotāji, viens no tiem ir jaunietis bezdarbnieks, kurš pieņemts darbā, iesaistoties Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

lulu

tikai taja ramirenta jau vienkars cilveks nevar samaksat tadu drosibas naudu es zinu ka likaja iela pie ta galas veikala noma var panemt tadus pasus instrumentus uz normaliem nosacijumiem

pirms 8 gadiem, 2012.07.04 09:37

nu

gaļas veikaliņš atrodas Līkajā ielā, kur iznomā arī tehniku. Strādā gan tikai dažas dienas nedēļā. Vieta diezgan nomaļa.

pirms 8 gadiem, 2012.07.01 13:43

Laba ziņa

Visu CIEŅU cilvēkiem, kas veido savu biznesu un vēl citiem nodrošina darba vietas!
Zinot šodienas ekonomisko situāciju Latvijā, pat apbrīnoju šos uzņēmīgos cilvēkus!

pirms 8 gadiem, 2012.06.30 23:03

Mudite

Gulbene ir perspektivs tikai abedisanas bizness

pirms 8 gadiem, 2012.06.30 15:26

Vietējās ziņas