Dzejas cienītāji degustē “Rabarberu vīnu” 1

Gulbenes kultūras centrā trešdienas vakarā pulcējās dzejas draugi, lai piedalītos literātu Ivetas Krūmiņas un Arvja Deguma grāmatas "Rabarberu vīns" atvēršanas svētkos. Dzejas izdevuma autori par krājuma kūmām bija aicinājuši Gulbenes Tautas teātra rezīsori Edīti Siļķēnu un mūziķi Hārdiju Madzuli. Vairāk foto šeit.

Sveču gaišums, vīna dažādās nokrāsas, mūzika. Viss kopā veidoja "Rabarberu vīna" degustāciju, kur Ivetas un Arvja dzeju malciņu pa malciņam izgaršot palīdzēja tās autori un kūmas, kā arī draugi Daiga Kalinka, Sarmīte Zviedre, Aivars Osis, Ivars Strautiņš un H.Madzulis.

"Arī šajā krājumā, līdzīgi kā iepriekš 2004.gadā izdotajā "Starp trauslu laiku un tevi", mēs abi sarunājamies par mīlestību, aicinot lasītājam izjust gan pavasarīgo jūtu uzplaukumu un vasaras kaisli, gan rudens skumjas un mazliet vienatnības, gan mierpilno ziemas apsnigšanu. Jaunajā krājumā atradīsiet vārdus arī tautā populārām dziesmām, kurām mūziku komponējis Agris Gedrovičs un Hardijs Madzulis," stāsta I.Krūmiņa.

 

Grupas "Sestā jūdze" izpildījumā bieži skan dziesmas ar A.Deguma vārdiem "Rabarberu vīns", "Es iemīlēšos tevī tūlīt", "It neko es nevaru tev solīt", "Es esmu atvars, nebaidies" un citas. Lorijas Vudas un H.Madzuļa izpildījumā klausītāji iepazinuši dziesmas ar I.Krūmiņas vārdiem "Tikai mirkli" un "Es izgāju lietū".

 

Pasākums apmeklētājos radīja pārdomu un mīlestības piepildītu Ziemassvētku noskaņu.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

paldies

Paldies par skaisto, svinīgo vakaru, patiešām bija brīdis pārdomām par mīlestības brīnumu...Bez liekulības, izlikšanās un vainīgā meklēšanas. Paldies Ivetai un visiem pārejiem. Lai daudz radošu ieceru un veiksmes ari turpmāk !

pirms 8 gadiem, 2011.12.24 15:16

Vietējās ziņas