Dzelzceļa pārbrauktuvi cer sakārtot vēl šogad 4

Gulbenes pilsētas pārvalde ir noslēgusi līgumu ar SIA “Imberteh” par sliežu pievadceļa, kas atrodas pie Brīvības un Zvaigžņu ielas krustojuma, asfaltbetona seguma iesēdumu labošanas darbiem. Ja būs labvēlīgi laika apstākļi, remontdarbus plānots veikt līdz šā gada beigām. Par to informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

“Sliežu pievadceļu sakārtosim, sadarbojoties ar SIA “Baltic Agro”, kas ir šo pievadceļu nomnieks no SIA “Apgāde Gulbene”. Pilsētas pārvaldes investīcijas tiks ieguldītas Brīvības ielas posma daļā līdz sliedēm, bet SIA “Baltic Agro” finansēs sliežu asfaltbetona seguma iesēdumu labošanu uz pašiem sliežu pievadceļiem. Plānotais asfaltbetona iesēdumu labošana darbu apjoms ir 80m2. Cerējām, ka dzelzceļa pārbrauktuvi varēsim sakārtot reizē ar plānoto Brīvības ielas pārbūves projektu, kura ietvaros iecerēta neizmantotā sliežu pievadceļa demontāža, taču brauktuves stāvoklis pasliktinās un gribam šo posmu sakārtot vēl šogad,” informē Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Juzs

Labrīt cienījamā Gulbenes pilsētas pārvalde! Ir pienācis rudens, bet Jūs vēl cerat uz labvēlīgiem laika apstākļiem un tikai plānojat veikt? Šīs pārbrauktuves stāvoklis bija zināms jau krietni sen. Varbūt vienreiz pietiek plānot un gudrot, varbūt vajag sākt arī darīt?

pirms 5 gadiem, 2016.10.15 18:21

Amoss

Jau Nikolajs Stepanovs pilsētas pārvaldniekam lika 3 gadus atpakaļ sakārtot šo pārbrauktuvi, tā arī nekas netika izdarīts! Tagad atkal pamodās...varbūt līdz sniegiem paspēs? Jā, pārvaldniekam nerūp pilsēta! Taisa un taisa....

pirms 5 gadiem, 2016.10.16 17:30

Oļģērts to amosam

ja tu sarkanais podlaiža zinātu, kā man pietrūkst vecā komunista un čekas stukača, bet vēl vairāk par visu man pietrūkst vecā komunista rīkojumu un vadošo lēmumu, kā viņš burvīgi norullēja Gulbenes pilsētu līdz sādžas līmenim, bez savas slimnīcas

pirms 5 gadiem, 2016.10.17 12:32

Agro

Es arī liku sakārtot... Neesam jau akli neviens! Ar likšanu vien nepietiek...

pirms 5 gadiem, 2016.10.17 08:23

Vietējās ziņas