Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzer, smēķē, cietsirdīgi izturas pret suni

Gulbenes novada domes Administratīvās komisijas sēdēs jūnijā tika izskatītas vairākas administratīvo pārkāpumu lietas.

Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Bogdans stāsta, ka vairākas administratīvās lietas ir par nepilngadīgo smēķēšanu un alkohola lietošanu. Šāda veida pārkāpumi administratīvās komisijas sēdēs tiek izskatīti katru mēnesi. Izskatīta arī lieta par kūlas dedzināšanu. Vainīgajam bērnam ir izteikts brīdinājums. Savukārt kāds iedzīvotājs Stradu pagastā sodīts ar 5 latus lielu soda naudu par cietsirdīgu izturēšanos pret suni.

 

"Ilgstošā laika periodā suns turēts piesiets pie ķēdes un nav pienācīgi barots. Suns atdots dzīvnieku patversmē Alūksnē," stāsta M.Bogdans.

Vēl kāda cita persona patvaļīgi tērēja elektrību. Par to sodīta ar 50 latus lielu soda naudu.


Kāds tēvs sodīts ar 30 latus lielu soda naudu, jo ilgstošā laikā periodā pielietojis emocionālu vardarbību pret savu bērnu.


Savukārt vēl kāda persona sodīta ar 50 latus lielu soda naudu, jo, nesaņemot būvatļauju, veica būvdarbus.


Administratīvā komisija no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas saņēma administratīvā pārkāpuma lietas par bērna, kas nav sasniedzis 7 gadu vecumu, atstāšanu bez uzraudzības, ja to izdarījuši vecāki vai personas, kas viņus aizstāj. Abos gadījumos vainīgajiem izteikts brīdinājums.

 

M.Bogdans stāsta, ka, piemēram, vienā no gadījumiem bērns, kurš bija atstāts bez uzraudzības, ticis pie medikamentiem, proti zāļu sīrupa un iedzēris to.
Brīdinājums izteikts arī vecākiem, kuri nav pildījuši bērna aprūpes pienākumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas