Dzērumā braukušo policistu tiesa atzīst par vainīgu 9

Šodien, 9.janvārī, Gulbenes rajona tiesa pabeidza izskatīt dzērumā braukušā Gulbenes policista administratīvo lietu, kas sabiedrībā bija ieguvusi plašu rezonansi. Tiesvedība ilga trīs mēnešus.

Gulbenes rajona tiesā "Dzirkstele" uzzināja, ka tiesneses Maijas Bogdanes paziņotais lēmums vainīgajam paredz administratīvo sodu - arestu sešas diennaktis, viņam piemērots arī naudas sods 600 lati, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz diviem gadiem.


Atbildētāju tiesā pārstāvēja viņa pārstāvis zvērināts advokāts Guntars Koris.


Pilnā apmērā tiesas lēmums būs pieejams 19.janvārī, un pēc tam desmit dienu laikā to var pārsūdzēt Vidzemes apgabaltiesā.


Dzērumā braukušais policists bija saukts pie atbildības par transportlīdzekļa vadīšanu, jo pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedza 1,0 promili, bet nepārsniedza 1,5 promiles. Likums šādā gadījumā autovadītājam paredz administratīvo arestu no piecām līdz desmit diennaktīm, kā arī naudas sodu no sešsimt līdz astoņsimt latiem, atņemot transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz diviem gadiem.


"Dzirkstele" jau rakstīja, ka oktobra sākumā Gulbenē policijas darbinieks tika aizturēts 1,41 promiles reibumā pie dienesta automašīnas "VW Caravelle" stūres. Aizturētais automašīnas vadītājs strādā Valsts policijā un ir Gulbenes iecirkņa jaunākais inspektors. Tiesa tika vairākkārt atlikta, jo apsūdzētais policists slimojis, bet pēc tam bija nepieciešami papildu pierādījumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ha ha

Kā var tiesā attaisnot :D ja ir vainīgs, tad ir, nevis brauc piedzēries un vēl grib lai tiesa attaisno, ja es brauktu ar bērnu un viņš uztaisītu avārīju piedzēries? Arī prasītu attaisnojumu!

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 12:15

sofija

Patiesi, viņš pats citus par pārkāpumiem ķidāja, bet palīdzību nekad no viņa nesagaidīt, tikai nievājoša attieksme un strādāt negribēšana. Tagad pats izrādās nav labāks, tad , lai arī prot atbildēt par saviem pārkāpumiem, un tikai godīgi, ka viņš saņem sodu.

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 11:54

Cik ļauni ir komentāros priecāties par cita cilvēka problēmām. Tās var piemērot ikvienu cilvēku vai tā ģimenes locekļus. Un ja nu nākamajā tiesu instancē šo vīrieti attaisnos? Prieka vietā komentētāji atkal turpinās vārīties - šoreiz no naida. Kā var ar tādām noskaņām pabeigt veco un sākt jauno gadu?! Ļaunums saēd pašus! Par to visu jau ir runāts Bībelē. Palasiet!

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 10:35

nu re

beidzot ,saņem ko pelnījis! Ja pārsūdzēs, sodu palielin;as!!!!!!!!!!!!!!!un būs pelnījis ar.

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 00:31

nu re

beidzot ,saņem ko pelnījis! Ja pārsūdzēs, sodu palielin;as!!!!!!!!!!!!!!!un būs pelnījis ar.

pirms 9 gadiem, 2012.01.10 00:29

beidzo,man prieks par vinju-ari no amata atstaadinaats;) tur vinjam vietas nebija un veel piedevaam bez izgliitiibas;)

pirms 9 gadiem, 2012.01.09 21:54

Ine

Kāpēc būtu jāliek mierā cilvēks, kurš ir pārkāpis likumu un morāles normas? Ja esi pieļāvis kļūdas, tad saņem drosmi un atbildi par tām, nevis slapsties un slimo! Ir tikai normāli, ka sabiedrība vēlas redzēt vai policistu, kuram būtu jābūt paraugam, sodīs tāpat kā parastos mirstīgos!

pirms 9 gadiem, 2012.01.09 20:59

Vietējās ziņas