“Dzirkstele" aicina piedalīties konkursā

Vasara klāt. Par spīti vēsajam laikam, atkal rušināmies puķu dobēs, dažādos tirdziņos raugām pēc jauniem stādiem, košumkrūmiem un augļu kokiem. Izraugāmies romantiskākos dārza vai pagalma stūrus, lai tur ierīkotu jauku atpūtas vietu, rosāmies arī balkonos, tos pārvēršot krāšņos ziedu mākoņos. Tieši tāpēc laikraksts "Dzirkstele" otro gadu atkal ikvienu mudina piedalīties konkursā par skaistāko puķu dobi, balkonu un atpūtas stūrīti dārzā.

Šogad skaistajām ziedu dobēm un balkoniem esam piepulcējuši arī atpūtas vietu dārzā. Ciemojoties dažādās sētās, vairākkārt esam pārliecinājušies, ka mūsu pilsētā un novadā dzīvo izdomas bagāti ļaudis. Par to liecina gan āra kamīni un gaumīgi iekārtotas ugunskura vietas, gan interesantas lapenes, soli, galdi un citi dārzu un pagalmu rotājuši elementi. Jūs katrs, iekopjot pat vismazāko puķu dobīti, to darāt ar lielu mīlestību. Jūs priecājaties, ja ir izdevies ieaudzēt līdz šim neredzētu puķi vai citu dekoratīvu augu, ja izdevies pašu rokām ierīkot ūdenskritumu savā dārzā. Tieši tāpēc aicinām šajā priekā dalīties arī ar citiem, jo tikai visiem kopā mums ir pa spēkam veidot skaistu to vidi, kurā dzīvojam.  

Līdzīgi kā iepriekšējā vasarā atkal brauksim raudzīt jūsu konkursam pieteiktos puķu dobes, balkonus un atpūtas vietas. Pieteikties var gan pats skaistas dobes īpašnieks, gan viņu konkursam var pieteikt kaimiņi, draugi, radinieki vai vienkārši paziņas. Konkursam var pieteikt arī pērn raudzītos balkonus vai puķu dobes, ja tajās ir veikta rekonstrukcija, piemēram tās paplašinātas, ierīkoti jauni stādījumu un tamlīdzīgi.

 

Pieteikumu anketas "Dzirkstelē" gaidīsim līdz jūlija beigām. Tajās varat norādīt arī laiku, kad jūsu puķu dobes vai balkoni ir viskrāšņākās. Būsim klāt! Pirms došanās ciemos, iepriekš sazināsimies ar saimniekiem. Redzēto fotografēsim un aprakstīsim. Tas nozīmē, ka fotogrāfijas būs aplūkojamas ne tikai "Dzirkstelē", bet arī "Dzirksteles" interneta portālā www.dzirkstele.lv.

 

Esam padomājuši arī par balvām konkursa uzvarētājiem. Tajās būs gan dāvanu karte lielveikalā "Valleta" 30 latu vērtībā, gan žurnālu "Dari Pats" un "Dārza Pasaule" abonements. Balvu saņems arī uzvarētāja dobes vai balkona pieteicējs.

 

Gaidām jūsu pieteikuma anketas!

 

Laikraksta "Dzirkstele" konkurss

 

"Krāšņā puķu dobe, ziedošākais balkons vai atpūtas vieta dārzā"

 

Mērķis: veicināt iedzīvotājus sakopt savu apkārtni, iepazīstināt lasītājus ar puķkopēju pieredzi un interesantāk iekopto atpūtas vietu, novērtējot ieguldīto darbu.

 

Norises laiks: 2012.gada 5.jūnijs līdz 30.jūlijs.

 

Noteikumi:

 

Iesūtīt anketas, kuras atrodamas laikrakstā "Dzirkstele" un atsūtīt uz laikraksta redakciju O.Kalpaka iela 27a, Gulbene, LV-4401. Anketas ir atrodamas arī portālā www.dzirkstele.lv. Izdrukā, aizpildi, atsūti vai ienes laikraksta "Dzirkstele" redakcijā!

 

Pēc pieteikuma saņemšanas žūrija izbrauc uz norādīto adresi un novērtē ieguldīto darbu un pieredzi. Bildes un intervijas tiek atspoguļotas laikrakstā "Dzirkstele" un portālā.

 

Pieteikt var ne tikai savu puķu dobi, balkonu vai atpūtas vietu, bet arī kaimiņa. Ja uzvar pieteiktā puķu dobe (balkons, atpūtas vieta), pieteicējs piedalās balvas - laikraksta "Dzirkstele" abonementu 3 mēnešiem izlozē.

 

Pieteikties var arī 2011.gada konkursa dalībnieki.

 

Žūrija: redakcijas pārstāvji.

 

Uzvarētāju publicēšana laikrakstā un portālā - 31.augustā

 

 

Balvas:

 

 TC "Valleta" dāvanu karte (30 Ls vērtībā).

 

 Žurnāla "Dari Pats" 6 mēnešu abonements.

 

 Žurnāla "Dārza pasaule" 6 mēnešu abonements.

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas