“Dzirkstele” nākamgad iznāks otrdien, ceturtdien un piektdien

Kopš 1.oktobra ir sākusies preses izdevumu pasūtīšana nākamajam gadam. Nākamajā gadā "Dzirkstele" līdzīgi kā citi reģionālie laikraksti iznāks otrdienās, ceturtdienās un piektdienās, nevis sestdienās, kā tas bija līdz šim.

"Tas saistīts ar "Latvijas Pasta" noteikto augsto maksu par avīzes piegādi sestdienās, kura vairākas reizes pārsniedz šobrīd prasīto. Tas savukārt milzīgi sadārdzinātu abonēšanas cenu, ko nevēlējāmies pieļaut, tādēļ piedāvājam sestdienas avīzi saņemt jau piektdien," saka laikraksta "Dzirkstele" galvenā redaktore Ginta Alberte.

 

Piektdienās avīzē tāpat kā līdz šim būs vairāk nedēļas nogales atpūtai piemērota lasāmā, aktuālas un interesantas intervijas ar mūsu novada cilvēkiem, stāsti par ģimenēm, vaļaspriekiem, ceļojumiem un citi.

 

Laikrakstu "Dzirkstele" visam nākamajam gadam vakar redakcijā pasūtīja divas mūsu lasītājas - gulbenietes Veneranda Rubenes un Valentīna Boļšakova. Valentīna "Dzirksteli" lasa jau piecdesmit gadus. Sieviete stāsta, ka neesot izlaidusi nevienu gadu un mēnesi.

 

"Manuprāt, "Dzirkstelē" viss tiek sīki aprakstīts - gan par to, ko dara zemnieki laukos, gan par dzīvi pilsētā. Izlasu katru rakstu. Ja kaut kas īpaši interesē, tad to izlasu vairākkārt. Ar īpašu vērību lasīju par Gulbenes slimnīcas nākotni, jo tas man ir ļoti būtiski, lai slimnīca būtu arī Gulbenē," saka Valentīna. "Dzirksteli" viņa pēdējos gados abonē uzreiz visam gadam.

 

"Tad esmu droša, ka avīzi saņemšu katru nedēļu noteiktās dienās ar visiem tās pielikumiem - televīzijas programmu un žurnālu "Dzīvespriekam". Tas, ka avīze nākamgad iznāks piektdienā, nevis sestdienā, man nekādas problēmas kā lasītājai neradīs, tikai turpmāk pastnieku vajadzēs sagaidīt dienu agrāk. Saņemu avīzi no rokas rokā, jo no pastkastes tā bieži vien pazūd," uzskata V.Boļšakova.

 

Par abonēšanu var interesēties pa tālruni 64471241.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas