“Dzirkstele” piedāvā izvēles iespējas 7

Pasūti gadam, maksā par 11 mēnešiem
Šogad preses izdevumu abonēšana 2010.gadam sākusies mēnesi agrāk nekā pērn. Visus laikrakstus un žurnālus nākamajam gadam var pasūtīt jau kopš 30.septembra. Vairāk par laikraksta "Dzirkstele" abonēšanu šeit

Latvijas Pasta Gulbenes 1.nodaļas operatore Jolanta Vanaga "Dzirkstelei" pastāstīja, ka pagaidām nākamajam gadam cilvēki lielākoties abonē žurnālus, kuru izdevēji piedāvā dažādas atlaides.  

"Pagaidām to cilvēku skaits, kuri vēlas abonēt presi 2010.gadam, ir ļoti neliels. Viņi steidz izmantot atlaides. Vairāk ir to cilvēku, kuri pasūta laikrakstus vēl šā gada pēdējiem mēnešiem. Abonē arī "Dzirksteli"," stāsta J.Vanaga.

 

Gulbeniete Aija Liepiņa stāsta, ka viņas ģimene esot uzticīga "Dzirkstelei" jau vairākās paaudzēs. Laikrakstu ar abiem pielikumiem viņa abonējot pa mēnešiem un arī pa ceturkšņiem.

 

"Es pati "Dzirksteli" abonēju jau apmēram 40 gadus, jo uzskatu, ka tajā ir informācija par mūsu pilsētu un novadu. Arī pielikumā "Dzīvesprieks" ir daudz interesanta ko palasīt. "Dzirksteli" abonēšu arī nākamajam gadam. Jau noskaidroju, cik tā maksās," stāsta A.Liepiņa.

 

Ir izvēles iespējas

Laikraksta "Dzirkstele" piedāvājums šogad ir mazliet mainīts, lai lasītājam atkarība no katra maciņa biezuma ir iespēja izvēlēties.

 

"Jaunums ir tas, ka piedāvājam nākamajam gadam "Dzirksteli" abonēt atsevišķi bez pielikumiem par zemāku cenu. Taču ir iespēja abonēt "Dzirksteli" gan ar TV programmu, gan ar žurnālu "Dzīvespriekam"," stāsta laikraksta redaktore Ginta Alberte.

 

Piemēram, "Dzirksteles" abonēšana uz vienu mēnesi privātpersonām bez pielikumiem maksā 3,29 latus. Savukārt "Dzirkstele" kopā ar TV programmu maksā 3,45 lati mēnesim. Tāda pati cena ir, abonējot laikrakstu kopā ar žurnālu "Dzīvesprieks". Ja velaties abonēt ar abiem pielikumiem, tad
abonēšanas cena vienam mēnesim privātpersonām ir 3,93 lati.

 

Tāpat kā līdz šim, laikrakstu var abonēt arī "Dzirksteles" redakcijā Gulbenē, Oskara Kalpaka ielā 27a, darbdienās no pulksten 8.00 līdz 17.00. Pasūtot "Dzirksteli" redakcijā, ir iespēja izmantot pastāvīgā abonenta cenu, kas ir tikai privātpersonām. Uzrādot kvītiņu, pastāvīgais abonents, kurš bijis laikraksta "Dzirkstele" abonents vismaz vienu gadu vai vairāk, saņem īpašu abonēšanas cenu. Pastāvīgajiem abonentiem par laikrakstu bez pielikumiem ir jāmaksā 3,13 lati, ar pielikumiem - 3,53 lati.

 

Privātpersonai laikraksta abonēšana uzreiz uz pusgadu vai gadu ir lētāka. Pasūtot gadam, jāmaksā kā par 11 mēnešiem. Laikrakstu var abonēt arī visās pasta nodaļās, zvanot abonentu servisam pa tālruni 67000624 vai apmeklējot abonēšanas mājas lapu "abonesana.diena.lv:(http://abonesana. diena.lv".

Ērtākais abonēšanas veids

 

Ērtākais un lētākais (mēnesim - 2,87 lati) abonēšanas veids ir automātiskās apmaksas abonements. Tas nozīmē, ka katru mēnesi nebūs jātērē laiks rēķinu apmaksai, jo naudu par laikraksta mēneša abonementu automātiski atskaitīs no pasūtītāja bankas konta. Nebūs uzreiz jāšķiras no lielas naudas summas abonementa apmaksai garākam periodam, jo maksājumu var sadalīt pa sev vēlamajiem periodiem. Arī komisijas maksa par katru maksājumu ir mazāka nekā apmaksājot rēķinus bankā vai pastā. Abonementu automātiski iespējams pagarināt arī uz nākamo gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

anna

Bet tomēr tā arī īsti nav skaidrības kādā veidā alūksneiši spēj tādu pašu avīzi uztaisīt trīs reizes lētāk, bet gulbenieši nespēj!

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 18:52

Tad jau jādzen to uti uz Alūksni , turklāt uz gulbeniešu rēķina...nemaz nav slikta sajūta, ka var kādam kaut ko izmaksāt. Dots devējam dažreiz arī atdodas !

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 11:20

Nu jā, bet alūksnieši tomēr piedāvā trīsreiz lētāk, tā atlaide nav tikai uz jubileju, bet uz veselu pusgadu. Tātad, jādomā viņi tomēr prot un spēj izdot avīzi par 99 santīmiem mēnesī.
Man tikai rodas aizdomas, ka tas notiek uz Gulbenes lasītāju rēķina, priekšniecība jau ir viena?

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 11:01

99 santīmi

Ak, nu var taču izbeigt par santīmu dzĪt uti uz Rīgu. Alūksniešiem taču tā ir atlaide uz jubileju. Cena avīzei mēnesī tiešām nav liela un pārmetumi par redakcijas zaļo dzīvi galīgi nevietā. Neviens tur neizskatās sabiezējis...ha. Padomājiet, ko var nopirkt par 3 latiem - kafijas vai veļas pulvera paku, vai 1 kg labas gaļas vai kādu vīnu utt. Jauku dienu!

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 10:57

urzis

Vai jāveic vēl kādas papildus darbības, lai abonents automātiskajā režimā turpinātos? Maksājums reizi mēnesī, no pagājušā gada rudens. Slinkums meklēt līgumu!!! Bet tā tiešam ir ērti, un lētāk. Vai 2.87 turpmāk - tas ar visu programmu?

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 10:36

Interesanti, kādēļ Alūksnē avīzi spēj piedāvāt par 99 santīmi mēnesī, bet gulbenieši nespēj. Acīmredzot negrib, grib paši zaļi dzīvot uz lasītāju rēķina!

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 09:22

Iela

Kad Dzirkstele vienreiz iemācīsies - Gulbenē nav Oskara Kalpaka ielas, mums ir O.Kalpaka iela!!!

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 08:32

Vietējās ziņas