Dzirnavu ielā Gulbenē ilgstoši nav apgaismojuma 2

Gulbeniete no Brīvības ielas ceļ trauksmi, ka Dzirnavu ielā ilgstoši nav apgaismojuma.

“Laikam pat divus gadus. Esam zvanījuši vairākas reizes uz pilsētas pārvaldi Jānim Krastiņam un informējuši par to. Sapratām, ka kaut kas nav kārtībā ar drošinātājiem. Apgaismojuma nav gandrīz visas Dzirnavu ielas garumā. Ejot uz Ievugravu vakarā, ir neomulīgi - nepanesama tumsa. Jāliek uz pieres gaismeklis, lai zinātu, kur tumsā likt kāju. Arī Brīvības ielā pretī bijušajam autokombinātam nedeg divas lampas, arī Brīvības ielā 17 pretī nav apgaismojuma. Vai tiešām nevar sākt kaut ko darīt?” vaicā gulbeniete.

Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālinženieris Jānis Krastiņš skaidro, ka apgaismojums minētajā vietā parasti pazūd pēc liela vēja, kas šajā pavasarī nav retums. Nedeg dažas lampas, kas ir tieši pie minētās mājas. Cēlonis tam visam ir tas, ka apgaismojuma vadi ir ieauguši koka lapotnē un, vējam kustinot koka zarus, rodas īssavienojums, kā rezultātā drošinātājs izslēdzas. “Pēc minētās kundzes zvana apgaismojums katru reizi tiek atjaunots. Kad labiekārtošanas iestādei būs mazāk darba, tiks noīrēts pacēlājs un zari iespēju robežās apzāģēti. Vasarā plānots kailvadus nomainīt pret kabeli, lai situāciju atrisinātu pilnībā,” saka J.Krastiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

aaa

nav ko brīnīties arī krasta ielas posmam kur ir gaisvadu līnija arī bieži pazūd divos vai pat trijos stabos un pats interesantākais ka pat vēja nav pazūd uz kādu pusstundu vai pat vairākām dienām ir bijis gadijums ka kāds stabs nedeg,bet tad atkal deg.

pirms 5 mēnešiem, 2021.04.19 17:45

Es

Priecājaties ka Jums vsp tur lampas salika. Ar to arī vajadzētu pietikt.

pirms 5 mēnešiem, 2021.04.19 21:59

Vietējās ziņas