Dzīvnieku patversmei grāmatnīcā saziedo vairāk nekā pustūkstoti latu 1

Novembrī noslēgusies grāmatnīcu tīkla „Globuss" labdarības akcija dzīvnieku patversmes „Dzīvnieku draugs" un „Dzīvnieku pansijas Ulubele" atbalstam, kā ietvaros kopā saziedots vairāk kā pustūkstotis latu - 670 lati. Akcija norisinājās divarpus mēnešus visā SIA „Latvijas Grāmata" veikalu tīklā, kur aktīvu dalību ņēma arī grāmatnīca „Globuss" Gulbenē (Ozolu ielā 3b).

SIA „Latvijas Grāmata" pārstāvis Viesturs Deksnis stāsta, ka akcijā gulbenieši iegādājās skolas papīra izstrādājumus - burtnīcas, klades, zīmēšanas un akvareļa albumus -, tādā veidā no katra izdarītā pirkuma pastarpināti ziedojot divus santīmus patversmju dzīvniekiem.

 

"Par saziedotajiem līdzekļiem nelaimē nonākušajiem suņiem un kaķiem tika iegādāti medikamenti un pārtika,"  stāsta V.Deksnis.

 

„Iedzīvotāji ir izrādījuši lielu interesi par šo kampaņu, iegādājoties skolai noderīgas lietas un vienlaikus ar savu pirkumu atbalstot četrkājainos draugus, kuri par sevi nespēj parūpēties," stāsta Gulbenes grāmatnīcas „Globuss" vadītāja Liene Dzenovska.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dace

varēja jau vairak tos santimus novēlēt ziedošanai kas tas ir divi santīmi varēja vismaz piecus santīmus! ļoti ceru ka šāda iespēja ziedot dzīvniekiem būs vēl! jo lai uzturētu šīs nelaimē nonākušās radībiņas vajaga ļoti daudz naudiņas!

pirms 9 gadiem, 2011.11.23 13:55

Vietējās ziņas