Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"E-busiņš" - arī pagastos

VID aicina iedzīvotājus 21.martā apmeklēt Jaungulbenes pārvaldi no pulksten 10.00 līdz 12.00, Daukstu pārvaldi no pulksten 13.00 līdz 15.00, bet 22.martā apmeklēt Lizuma pārvaldi no pulksten 10.00 līdz 12.00 un Lejasciema pārvaldi - no pulksten 13.00 līdz 15.00, kur speciālisti palīdzēs iesniegt gada ienākumu deklarāciju.

VID šogad uzsācis jaunu akciju – “e-busiņa” tūri pa Latviju, kur iedzīvotājiem – fiziskajām personām – ir iespēja saņemt palīdzību gada ienākuma deklarācijas aizpildīšanā un iesniegšanā elektroniskajā deklarēšanas sistēmā.

“Palīdzēsim iesniegt gada ienākumu deklarāciju gan tiem, kuriem tas jādara obligāti, gan tiem, kuri vēlas to iesniegt brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem,” informē VID Nodokļu pārvaldes Gulbenes klientu apkalpošanas centra vadītāja Irēna Kokarēviča.

Viņa aicina ņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti), internetbankas kodu karti, attaisnojuma dokumentus (čeki par izglītību, medicīnas un zobārstniecības pakalpojumiem).

“Ja neesat internetbankas lietotājs, “e-busiņā” būs arī iespēja iegūt lietotāja vārdu un paroli elektroniskās deklarēšanas sistēmas lietošanai! “E-busiņš” ir aprīkots ar portatīvo datoru, mobilo internetu un dokumentu skeneri. Mūsu uzdevums ir parādīt, cik vienkārši ir iesniegt dokumentus elektroniski, tāpēc papīra formātā tos nepieņemsim!” uzsver I.Kokarēviča.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas