Eiropas Parlamenta deputāta Arta Pabrika komentārs par Krievijas prezidenta vēlēšanām 1

“Krievijas prezidenta vēlēšanu rezultāti, kas nevienam nav pārsteigums, liek domāt, ka Krievijas līdz šim īstenotā politika nemainīsies un spriedze starp rietumiem un Krieviju nemazināsies. To nosaka nepieciešamība Krievijas prezidentam mājās radīt sajūtu, ka viņš ir stingrs prezidents un pārliecinoši aizstāv savas valsts intereses starptautiskā līmenī.

Lielai daļai Krievijas pilsoņu tas šķiet pieņemami, jo sniedz pašcieņas sajūtu, ceļ pašnovērtējumu. Šajā gadījumā tiek uzskatīts, ja no mums baidās – tātad mūs ciena, un tiek pievērtas acis uz valsts ekonomisko stāvokli, sociālām problēmām un patiešām nepieciešamo problēmu risināšanu.

Rietumu politiku turpina apgrūtināt iekšējās pretrunas un transatlantiskās uzticības mazināšanās, kas apgrūtina dialogu ar Krieviju. Vairāku ES valstu ciešās ekonomiskās intereses, kas saistītas ar šo valsti, liedz ieņemt skaidru un stingru pozīciju, ko Krievija ir izmantojusi savās interesēs un, es domāju, turpinās izmantot arī nākotnē.”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ass

Būtu nu paklusējis!Mūsu''pareizajā''valstī gan tiek pievērtas acis uz uz valsts ekonomisko stāvokli,sociālajām problēmām un patiešām nepieciešamo problēmu risināšanai!!!!!!!Ko kritizē citu valsti,ja pašiem Latvijā problēmu ir vairāk nekā Krievijā!Gribi teikt ,ka tauta te dzīvo medus maizē un visi no laimes bēg projām no Latvijas???

pirms 3 gadiem, 2018.03.19 22:52

Vietējās ziņas