Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ekonomikas ministrs darba vizītē apmeklēs Gulbeni

Ekonomikas ministra preses sekretāre Daiga Grūbe informē, ka piektdien, 12.aprīlī, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts reģionālajā vizītē apmeklēs Gulbeni un Alūksni, lai tiktos ar pašvaldību vadītājiem, uzņēmējiem un iedzīvotājiem.

Reģionālo vizīti ministrs sāks Alūksnē, kur tiksies ar vietējiem uzņēmējiem, bet pēc tam piedalīsies Alūksnes un Apes novadu 12.Grāmatu svētku publiskajā diskusijā „Pierobežas attīstība un pārrobežu sadarbība".  

"Savukārt Gulbenē ekonomikas ministram plānota tikšanās ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Sandru Daudziņu, kā arī diskusija ar novada uzņēmējiem par viņu aktuālitātēm. D.Pavļuts Gulbenē apmeklēs arī uzņēmumus SIA „Konto", kas specializējas mēbeļu sagatavju ražošanā, un SIA „Avoti SWF", kas ir viens no vadošajiem masīvā koka mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā," stāsta preses sekretāre.

 

Ekonomikas ministrs regulāri dodas uz reģioniem, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem un pārrunātu aktualitātes reģiona un valsts ekonomikā, kā arī diskutētu par nepieciešamajiem uzņēmējdarbības vides uzlabošanas pasākumiem.

 

Šogad reģionālajās vizītēs D.Pavļuts jau ir apmeklējis Jēkabpili, Līvānus, Liepāju, Talsus, Jelgavu un Tukumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas