Ekonomikas ministrs vizītē Gulbenē ar uzņēmējiem diskutēs par atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības konkurētspējas veicināšanai

Jau rakstījām, ka piektdien, 9. oktobrī, ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (KPV LV) reģionālajā vizītē apmeklēs Gulbeni, lai ar novada uzņēmējiem un pilsētas vadību pārrunātu aktuālos uzņēmējdarbības jautājumus, kā arī diskutētu par reģiona ekonomikas attīstības tendencēm.

Vizītes ietvaros ministrs tiksies ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu un pašvaldības pārstāvjiem, lai iepazītos ar novada ekonomisko aktivitāti un plānotajiem attīstības projektiem uzņēmējdarbības vides uzlabošanai reģionā, kā arī runātu par Ekonomikas ministrijas iniciatīvām mājokļu pieejamības un energoefektivitātes veicināšanas jomā, kā arī iecerēm attīstīt nacionālās nozīmes industriālās teritorijas un parkus reģionos.

Ekonomikas ministram plānota diskusija ar Gulbenes novada uzņēmējiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar uzņēmējdarbību un darba spēka pieejamību reģionā un diskutētu par nepieciešamajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības vides un konkurētspējas attīstībai.

Uzņēmumu attīstības plānus un uzņēmējdarbības vides jautājumus ministrs klātienē pārrunās, apmeklējot maizes ceptuvi “Ķelmēni” un mēbeļu ražošanas uzņēmumu  “Avoti SWF”. Vizītes izskaņā ministram plānota tikšanās ar Gulbenes novada iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas